بازداشت 8 کارمند امنیتی گمرک فرودگاه کابل به جرم انتقال غیرقانونی اموال تجارتی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ریاست عمومی امنیتی ملی افغانستان دوشنبه 28 اکتبر 2019 با نشر اعلامیه‌ای تایید کرد که هشت تن از کارمندان و مسؤلین امنیتی گمرک میدان هوایی (فرودگاه) حامد کرزی، در عین انتقال اموال تجارتی بشکل غیرقانونی بازداشت شدند.

در اعلامیه ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان آمده است، نیروهای حراست و تنفیذ قانون ریاست عمومی امنیت ملی هشت تن از کارمندان و مسؤلین امنیتی گمرک میدان هوایی حامد کرزی را در عین انتقال اموال تجارتی بشکل غیر قانونی بازداشت کردند.

در این اعلامیه آمده است، شهیر و امید کارمندان گمرک میدان هوایی حامد کرزی، محمد صمیم، سید فهیم، راشد، تاج علی و نصیر احمد مسؤلین امنیتی مؤظف در گمرک میدان هوایی حامد کرزی و رفیع الله انتقال دهنده اموال از دبی به کابل به جرم قاچاق اموال تجارتی دستگیر شدند.

براساس این اعلامیه: «بعضی از حلقات جرمی در تبانی با افراد متذکره در گمرک میدان هوایی به شکل سازمان یافته دست به قاچاق اموال تجارتی میزدند‌ که این‌بار هم تلاش داشتند تا اقلام متعدد را بدون محصول گمرکی و بشکل غیر قانونی از میدان هوایی خارج نمایند، از این‌که همه این کارمندان تحت تعقیب نیروهای امنیت ملی بودند باالفعل بازداشت و به مراجع عدلی و قضایی تسلیم داده شده اند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید