.
.
.

دوازدهمین پیروزی پی‌هم تیم ملی کریکت افغانستان در رقابت‌های 20 آوره

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم ملی کریکت افغانستان شامگاه یکشنبه 15 سپتامبر در دومین دیدارش در رقابت‌های سه جانبه، تیم کریکت بنگله‌دیش را با تفاوت 25 دوش شکست داد. این دوازدهمین پیروزی پی‌هم کریکت بازان افغان در رقابت‌های 20 آوره است.

به گزارش منابع خبری افغانستان، در این دیدار نخست بازی را در بخشی توپ‌زنی کریکت بازان افغان آغاز کردند و توانستند در 20 آور بازی با از دست دادن شش بازیکن، 164 دوش را انجام دهند.

تیم کریکت بنگله‌دیش بازی را در بخشی توپ‌زنی شان خوب آغاز نکردند و نتوانستند هدف دادشده را بر آورده سازد و بازی را با تفاوت 25 دوش به ملی پوشان افغانستان واگذار کردند.

این دوازدهمین پیروزی پی‌هم تیم ملی کریکت افغانستان در رقابت‌های 20 آوره‌ است. پیش از این استرالیا توانسته بود در 12 دیدار پی‌هم پیروز شود که حال افغانستان با این ریکارد برابر کرد.

بنابراین گزارش طلوع نیوز، این پنجاهمین پیروزی افغانستان در 72 دیدار 20 آوره ‌است که پیش از این هیچ تیم نتوانسته این ریکارد را به جاه بگذارد. افغانستان تنها تیم کریکت جهان است که توانست در وقت و دیدارهای کم در 50 بازی، پیروز شود.

درپایان این دیدار، محمد نبی بازیکن افغان با درخشش در بخشی توپ‌زنی از سوی کادری فنی برگذاری این رقابت‌ها، لقب بهترین بازیکن میدان را به دست‌آورد.

قرار است کریکت بازان افغانستان در سومین دیدارشان در این رقابت‌ها، جمعه هفته جاری ساعت 5 عصر به وقت کابل با تیم زمبابوی وارد میدان شود.