.
.
.

آیا باور می‌کنید که ملکه بریتانیا تاکنون با نخست‌وزیر این کشور دیدار نکرده باشد؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ملکه الیزابت دوم به سوال گروهی از گردشگران آمریکایی که او را نشناخته و از او پرسیده بودند که آیا تا کنون با نخست‌وزیر بریتانیا دیدار کرده، پاسخ منفی داد.

ریچارد گریفین، افسر پلیسی که بیش از 30 سال است ملکه بریتانیا را همراهی می‌کند، گفت زمانی که ملکه برای استراحت در قلعه مورال در ابردین‌شایر اسکاتلند حضور داشت، با گروهی از گردشگران آمریکایی برخورد کرد و آنها او را نشاختند.

به گزارش روزنامه تایمز به نقل از گریفین، ملکه در حالی که لباس‌هایی کاملا معمولی به تن داشت به همراه گروهی از افسران محافظش در حال قدم زدن در قلعه مورال بود و در پاسخ به گروهی از گردشگران آمریکایی که او را نشناختند، گفت که با نخست‌وزیر بریتانیا دیدار نکرده است.

این گردشگران از ملکه پرسیده بودند که آیا او در این نزدیکی زندگی می‌کند و او گفته بود بلی ولی در پاسخ به این سوال که آیا تا کنون با نخست‌وزیر بریتانیا دیدار کرده، با اشاره به ریچارد گریفین، گفت: «من نه ولی این افسر دیدار کرده.»

علیرغم گفت‌وگوی چند دقیقه‌ای معروف‌ترین ملکه جهان با گردشگران، آنها او را نشناخته و به مسیر خود ادامه دادند. قلعه مورال در ابردین‌شایر اسکاتلند از سال 1852 به عنوان اقامتگاه خانواده سلطنتی بریتانیا به شمار می‌رود.