رییس عمومی صلیب سرخ: همکاری ما با افغانستان ادامه دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پیتر موریر، رییس عمومی صلیب سرخ در دیدار با عبدالله عبدالله، رییس اجرایی افغانستان گفت، کمک ها و برنامه های این سازمان برای کابل ادامه دارد.

ریاست اجراییه افغانستان امروز جمعه 28 ژوئن با نشر خبرنامه ای نوشت، این دیدار در حاشیه اجلاس سالانه نهاد بین المللی «کران مونتانا» در شهر ژنیو سویس صورت گرفت و پیتر موریر افزود، افغانستان در اولویت برنامه‌های صلیب سرخ قراردارد.

پیتر موریرعلاوه کرد: «افغانستان یکی از اولویت‌های کاری این سازمان را تشکیل می‌دهد و کمک‌ها و برنامه‌های صلیب سرخ برای افغانستان به رغم چالش‌های امنیتی ادامه میابد».

عبدالله عبدالله، رییس اجرایی افغانستان در این دیدار از کمک های صلیب سرخ ستایش کرده گفت، کشورش به ادامه و گسترش کمک ها و فعالیت های این سازمان نیاز دارد.

قابل ذکر است که عبدالله عبدالله، رییس اجرایی افغانستان بامداد روز شنبه 27 ژوئن برای اشتراک در 30مین اجلاس سالانه نهاد بین المللی «کران مونتانا» وارد شهر ژنیو سویس شد.

در این اجلاس مهم‌ترین قضایای سیاسی، اقتصادی و منطقه‌یی با تأثیرات و پیامدهای بین‌المللی برای بشریت به هدف دست یافتن به دنیای بهتر مورد بحث، تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد. طرح راه ابریشم که از سوی کشور چین دنبال می شود نیز شامل دستور کار اجلاس سالانه این نهاد است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید