روح‌الله نیکپا یک مدال‌اش را به تیم ملی فوتسال افغانستان هدیه کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

روح الله نیکپا، تکواندوکار و اولین مدال آور المپیک برای افغانستان اعلام کرد که یک مدال‌اش را به تیم ملی فوتسال کشورش هدیه کرده است.

نیکپا در صفحه رسمی فیسبوک‌اش نوشت: «یکی از مدال‌هایم را به پاس زحمات و تلاشِ تیم ملی فوتسال افغانستان برای کسب قهرمانی آسیا، به اعضای تیم هدیه میکنم. آنها سزاوار تقدیر و تشویق اند».

وی در ادامه نوشت، مردم افغانستان به باور پیروزی بازی فینال رقابت‌های جام قهرمانی فوتسال آسیا را تماشا خواهند کرد.

قرار است بازی فینال جام قهرمانی فوتسال آسیا عصر امروز شنبه 22 ژوئن میان تیم‌های افغانستان و ژاپن (جاپان) در سالون ورزشی «پورشریفی» در شهر تبریز ایران برگزار شود.

هیئت ویژه حکومت افغانستان نیز وارد ایران شده است تا تیم ملی کشور خود را از نزدیک تشویق کنند، ریاست این هیئت را فهیم هاشمی، سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی این کشور به عهده دارد.

بیشتر کاربران افغان در شبکه های اجتماعی نیز عکس‌های از بازیکنان تیم ملی فوتسال کشور خود را دست به دست کرده و حمایت خود را اعلام کرده‌اند.

قابل ذکر است که شهر تبریز یکی از شهرهای ممنوعه برای ورود افغان‌ها است و دولت ایران نیز اعلام کرده که فقط افغان‌های که مدرک و یا ویزا دارند می توانند وارد این شهر شوند و بعد از ختم بازی باید دوباره شهر را ترک کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید