افزایش جرایم جنایی در شهر کابل؛ سید رضا چگونه کشته شد؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بسیاری باشندگان شهر کابل پایتخت افغانستان سه شنبه 11 ژوئن از افزایش جرایم جنایی در این شهر شدیداً ابراز نگرانی کرده و می گویند، شمار قربانیان این اقدامات رو به افزایش است.

سید رضا 28 ساله یکی از قربانیان این رویداد است که به خاطر گوشی تلفن همراهش کشته شد. وی می‌خواست دختر کوچکش را از مکتب به خانه بیاورد.

به گزارش روزنامه اطلاعات روز، سید رضا در میانه‌ راه رسیده بود که گوشی‌اش زنگ خورد، تا گوشی را برداشت که صحبت کند، دزدانِ موتورسیکلت سوار راه او را سد کرده و موبایلش را از دستش گرفتند. سید رضا با دزدان درگیر شد. دزدان با چاقو به او حمله کردند. ضربات چاقو دو بار به قلب و یک بار به چشم چپ سید رضا اصابت کرد.

سید رضا در حالی که زخمی شده بود، حدود سه ساعت در کوچه دست و پا زد، اما کسی بع او کمک نکرد. در این مدت مردم محل با پولیس تماس گرفتند و پولیس سه ساعت بعد از زمان وقوع حادثه به محل رسید. وقتی پولیس به ساحه رسید، سید رضا دیگر نفس نمی ‌کشید.

این رویداد روز یکشنبه 9 ژوئن امسال در منطقه‌ مهتاب‌ قلعه در حوزهه ششم امنیتی شهر کابل اتفاق افتاد.

کوچه‌ای که سید رضا در آن‌جا کشته شد، کمتر از صد متر از جاده‌ عمومی دشت برچی درغرب شهر کابل فاصله دارد.

سید رضا صراف بود. از او دو دختر خُردسال که یکی صنف دوم مکتب و هشت ساله است و دیگری که کم‌تر از پنج سال سن دارد، به‌جا مانده است.
بنابراین گزارش شمار قربانیان جرایم جنایی زیاد شده است. در هفته‌های اخیر چندین رویداد جنایی در کابل اتفاق افتاد. افزایش جرایم جنایی در بخش‌های مختلف شهر، شهروندان کابل را شدیداً نگران کرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید