محافظان رییس‌جمهوری افغانستان یک معترض را از تالار لوی جرگه بیرون کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

محافظان ویژه محمد اشرف غنی رییس جمهوری افغانستان دوشنبه 29 آوریل یکی از اشتراک کننده‌گان نسشت «لوی جرگه مشورتی صلح» را از تالار بیرون کردند.

به گزارش منابع خبری، یک تن از اشتراک کننده‌گان در نشست «لویه جرگه مشورتی صلح» که می‌خواست از این نشست انتقاد کند،صدایش را در هنگام سخنرانی محمد اشرف غنی بلند کرد که محافظان ویژه رییس جمهوری وی را از این نشست بیرون کردند.

ویدیویی که توسط یکی از اشتراک کننده‌گان این نسشت در شبکه‌های اجتماعی نشر شد نشان می‌دهد که این فرد معترض را محافظان ویژه محمد اشرف غنی به بیرون کشانیده و از تالار اخراج می‌کنند.

قابل ذکر است که قبل از این نیز در بین یکی از سخنرانی‌های محمد اشرف غنی در لندن یک تن از معترضان بدلیل تغییر جهت «توتاپ» از بامیان صدا بلند کرده بود که موجب درگیری فیزیکی میان این معترض و محافظان محمد اشرف شده بود.

همچنان در یک سخنرانی‌ محمد اشرف غنی سال قبل در هرات یک تن از شهروندان افغان با صدای بلند مشکل‌اش را که «غصب زمین‌اش در ولایت خوست» بود بیان کرد و با واکنش محافظان رییس جمهوری قرار گرفت.

قابل یادآوری است که رییس جمهوری افغانستان چندین بار بر ایجاد کمیته‌ها اشاره کرده و گفته است، در کمیته صدای خود را بلند کنید نه در نشست‌های که موضوع‌اش از قبل اعلام شده است، اما با آن هم برخورد محافظان ویژه محمد اشرف غنی همواره مورد انتقاد شهروندان افغان قرار گرفته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید