مدیر یک تلویزیون در افغانستان ادعا کرد: محافظان رییس‌جمهور مرا لت‌وکوب کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

عبدالله آزاده ‌خنجانی مدیر مسئول تلویزیون خصوصی «یک» دوشنبه 22 آوریل در نشست خبری در کابل گفت، پیش از چاشت امروز از سوی محافظان ویژۀ محمد اشرف غنی، رییس جمهوری افغانستان مورد لت‌وکوب قرار گرفته است.

به گزارش سایت خبری «خبرنامه»، خنجانی افزود: «ما را برای یک نشست آف دی ریکارد با رییس جمهور دعوت کرده بود. اما نگهبانان ریاست جمهوری مانع ما شدند و لت و کوب کردند و سپس به اتاق بررسی بردند و بگونه غیرقانونی و بزور تلفن شخصی مرا بررسی کردند».

خنجانی تاکید کرد، اگر فعالیت مشکوکی از من سر زده باشد باید به محکمه (دادگاه) مربوطه برای بررسی می‌بردند نه اینکه دادگاه صحرایی کرده و در روی جاده لت و کوب، توقیف مؤقت کرده و گوشی همراه مرا بررسی کنند.

خنجالی افزود، شکایت رسمی‌اش را به دلیل ضرب و شتم، بازداشت مؤقت و بررسی گوشی همراه به حکومت فرستاده است و باید این قضیه بصورت علنی بررسی شود.

در همین حال، هارون چخانسوری سخنگوی رییس جمهوری افغانستان در این مورد گفت: «ما از آقای خنجانی معذرت خواهی می‌کنیم و قضیه را به هر سطح که خواهان هستند، بررسی می‌کنیم. محافظان که این کار را کرده‌اند در سطح ابتدایی مجازات شده‌اند. این کار سازماندهی شده نیست».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید