ورزشکار افغان برنده سه مدال طلا در مسابقات بین‌المللی در هند شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

حسین بخش صفری، ورزشکار افغان امروز یکشنبه 7 آوریل در مسابقات بین‌المللی در بخش «کانتکت کامبو» در وزن 62 کیلوگرام در «رقابت های بین المللی جوجیتسو»در کشور هند سه مدال طلا گرفت. او سه حریف‌اش را در این مسابقات شکست داد.

صفری در صفحه رسمی فیسبوک‌اش نوشت: «خداوند متعال را شكر گذار هستم كه امروز در مسابقات ستايل Contact /Combat در مسابقات بين‌المللی جوجيتسو در شهر چنای سومين مدال طلا را رقم زدم».

صفری ادامه داد: «جای بسا سرور و خوشحالی است كه بعد از تمرينات جدی زيرنظر استادان عزيزم سه مدال طلا را برای ميهنم رقم زدم بالاتر از آن خوشحالم كه در سخت‌ترين شرايط ممكن خداوند متعال مرا ياری رساند تا برای مردم عزيزم لبخند و شادی بيافرينم. اميدوارم بعد از سال‌ها جنگ و خشونت شاهد صلح سراسری در كشور عزيزمان باشيم».

حسین بخش صفری در بخش «کانتکت کامبو» در وزن 62 کیلوگرام در رقابت‌های بین‌المللی «جوجیتسو» در شهر چنای هند شرکت کرده و با کسب سه مدال طلا در این مسابقات جهانی در هند با استقبال گرم کاربران افغان در شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شد.

کاربران افغان در شبکه‌های اجتماعی تصاویر او را دست به دست می‌کنند و این دست‌آورد او را برای افغانستان «افتخار» می‌دانند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید