.
.
.

برخورد کوبنده و جدی با عاملان ناامنی در غور افغانستان

قومندان امنیه غور: ملا مصطفی یا باید کشته شود یا دستگیر

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شاه آقا شتاب، قومندان امنیه ولایت غور افغانستان روز شنبه 16 فوریه از برخورد «کوبنده و جدی» با عاملان ناامنی در این ولایت خبر داد.

به گزارش منابع خبری افغانستان، شاه آقا شتاب گفت: «ما بنا بر هدایت رییس جمهور غنی، موظفیم که عاملان ناامنی را سرکوب کنیم و جامعه را آرام بسازیم».

وی با اشاره به ملامصطفی که در مسیر راه چشت – فیروزکوه در افغانستان فعالیت دارد گفت: «ما به درستی نمی‌دانیم که او با دولت است یا با طالبان؛ لذا ما مسیری که او قرار دارد را آرام می‌سازیم و او یا باید کشته شود و یا دستگیر».

قومندان امنیه ولایت غور در ادامه گفت، از دو سال به این طرف راه چشت هرات تا شهر فیروزکوه، به مسافت 50 کیلومتر در اختیار طالبان است و برنامه‌های زیادی برای تامین امنیت این راه روی دست گرفته شده است.

قوماندان امنیه غور همچنین از مولوی احمدشاه، معاون والی خودخوانده طالبان در غور نام برد و او را وابسته به پاکستان دانست که به دستور این کشور به اقدامات ضد مردمی دست می‌زند.

این مقام امنیتی افغان همچنان از درخواست مجوز از مقامات ارشد برای انجام یک عملیات بزرگ در تمام ولایت غور خبر داد و افزود اگر این درخواست پذیرفته شود، اوضاع ولایت غور را تغییر می‌دهیم.

بیشترین بازدید موضوعات مهم