.
.
.

جام ملت‌های آسیا: اردن استرالیا را با یک گل شکست داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم ملی فوتبال اردن در چارچوب جام ملت‌های آسیا که در امارات برگزار می‌شود، توانست روز یکشنبه 6 ژانویه 2019 با حساب یک بر صفر از سد استرالیا که یکی از شانس‌های قهرمانی این دوره است بگذرد.

در این بازی که در ورزشگاه هزاع بن زاید ابوظبی برگزار شد، اردن و استرالیا برای پنجمین بار در تاریخ دو کشور رو در روی هم قرار گرفتند. هر دو تیم توانسته بودند از چهار بازی پیشین دو پیروزی کسب کنند.

داوری این بازی را احمد ابوبکر الکاف از عمان با کمک دو هموطنش سلیم العمری و رشید حامد علی بر عهده داشت. داور چهار نیز سالم المری از قطر بود و عبدالرحمن الجاسم و خمیس محمد المری از قطر نیز داوران پشت دروازه بودند.

برای تیم ملی اردن از ابتدا عامر شفیع، انس بنی یاسین، طارق خطاب، فراس شلبایه، سالم العجالین، سعید مرجان، بهاء عبدالرحمن، خلیل بنی عطیه، موسی التعمری، یاسین البخیت، و یوسف الرواشده به میدان رفتند و ویتال بورکلمانز سرمربیگری این تیم را بر عهده داشت.

در سوی مقابل نیز گراهام آرنولد، سرمربی استرالیا ترکیب ابتدایی تیم خود را با متئو رایان، میلوس دجنک، ترنت سینسبوری، جاش ریزدون، عزیز بهیچ، مارک میلیگان، ماسیمو لونگو، تام روجیچ، آور مابیل، رابی کروزه و جیمی مکلارن چید.

در دقیقه 26 بازی انس بنی یاسین روی پاسی که از موسی التعمری دریافت کرد با ضربه سر توانست دروازه استرالیا را باز کند.

اردن و استرالیا به همراه سوریه و فلسطین در گروه B قرار دارند. دیگر بازی این گروه نیز روز یکشنبه 6 ژانویه میان سوریه و فلسطین برگزار می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم