فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویدیو... طالبان دو زن افغان را به اتهام صحبت تلفنی با مردان شلاق زدند

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  مقام های امنیتی ولایت جوزجان در شمال افغانستان به تازگی تایید کردند، گروه طالبان دو زن را در این ولایت به اتهام صحبت تلفنی با مردان نامحرم شلاق زدند.

  کمال الدین یاور آمر امنیت فرماندهی پولیس ولایت جوزجان گفته است، این رویداد در روستای « قزل قشلاق» ولسوالی درزآب این ولایت در ساحه ای تحت کنترل طالبان رخ داده است.

  او افزود، طالبان این دو زن را در ملاعام شلاق زدند و از این دو خانم خواستند که از صحبت کردن در گوشی همراه با مردان بیگانه ابراز ندامت کنند.

  در همین حال، بازمحمد یکی از باشندگان روستای قزل قشلاق ولایت جوزجان به آژانس خبری پژواک گفته است: «دو زنی که توسط طالبان شلاق کاری شدند، نان آور خانه اند و روزها به خاطر به دست آوردن لقمه نان حلال در بیرون از خانه کار می کنند».

  او مدعی شد، این زنان به سفارش ملا امام مسجد قریه قزل قشلاق، از سوی طالبان مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند.

  بازمحمد علاوه کرد، این دو زن از نهایت مجبوریت به خانه های مردم رفته و با انجام کارهای شاقه روزی به دست می آوردند، که این عمل آن ها خشم ملا امام را برانگیخته بود و از این زنان به طالبان شکایت کرد.

  او افزود: «شوهر هر دو زن، به خاطر ناامنی و بیکاری در ولسوالی درزاب، سال گذشته روانه ایران شدند و تاکنون از آن ها احوالی در دست نیست».

  ذبیح الله مجاهد، سخنگوی گروه طالبان گفته است که تاکنون از این قضیه بی خبر است وقتی به اطلاعات دسترسی پیدا کرد با رسانه ها شریک خواهد ساخت.

  خبرگزاری صنا افغانستان هم یک ویدیویی را در صفحه رسمی فیسبوک اش پخش کرده که نشان می دهد که دو زن در حال شلاق خوردن از سوی دو مرد می باشند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران