عضو پارلمان افغانستان: خود را آتش می‌زنم

اگر از اعضای فامیلم کسی مرتکب جرم شده است مربوط من نمی‌شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

مریم کوفی، عضو مجلس نمایندگان افغانستان روز شنبه 22 سپتامبر 2018 در نشست عمومی مجلس اعلام کرد که اگر شکایت وی بابت حذف شدن از لیست نامزدان انتخابات پارلمانی پیگیری نشود هفته‌ آینده خود را با پترول در تالار مجلس آتش خواهد زد.

به گزارش خبرگزاری صنا افغانستان، کوفی ادعاها از سوی کمیسیون شکایات انتخاباتی علیه خود مبنی بر داشتن افراد مسلح غیر مسئول را رد کرد و خواستار ارائه سند از سوی این کمیسیون شد.

کوفی افزود، اگر کوچک‌ترین سندی علیه او ارائه شود، او حاضر به معذرت خواهی از مردم افغانستان است و اگر کمیسیون سندی ارائه نتواند، باید از او و مردم افغانستان معذرت خواهی کند.

این عضو مجلس نمایندگان افغانستان خاطرنشان کرد که هیچ نهاد و گروهی نمی‌تواند با حذف نام او از فهرست‌ نهایی نامزدان انتخابات پارلمانی پیشرو، حق شهروندی او را سلب کند.

مریم کوفی همچنین با بیان ‌این که جرم، عملی فردی است و نمی‌تواند به پای بستگان فرد مجرم ختم شود، یادآور شد که اگر از اعضای فامیل او کسی مرتکب جرم شده است، مربوط به او نمی‌شود.

براساس جدول زمانی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان قرار است انتخابات آینده مجلس نمایندگان این کشور کمتر از یک ماه دیگر برگزار گردد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید