فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • رابطه مسی و نیمار با جدایی رونالدو از رئال ‌مادرید چیست؟

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  جدایی رونالدو از رئال مادرید امری حتمی شده است. منابع اسپانیایی گفته‌اند که این جدایی به چند دلیل خواهد بود؛ مهمترین آنها، نیمار برزیلی و حقوق لیونل مسی ذکر شده است.

  شبکه ایتالیایی زبان اسکای نیوز، در خبری ناگهانی اعلام کرد که پیوستن رونالدو به یوونتوس نزدیک است و او عملا تلاش برای یافتن منزل جدیدی در تورین ایتالیا را آغاز کرده است چرا که وی به زودی پایتخت اسپانیا را ترک خواهد کرد.

  روزنامه اسپانیایی مارکا نزدیک به رئال مادرید گفته که رونالدو از اظهارات فلورنتینو پرز رئیس باشگاه درباره نیمار مبنی بر رویایی دیدن بازیکن برزیلی در رئال مادرید برای جانشینی کریستیانو، خسته شده است. این در حالی است که رونالدو، با بازی‌های درخشانش، باعث شد رئال مادرید در فصل گذشته، به سومین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا دست یابد.

  این روزنامه با اشاره به اینکه اکنون رابطه پرز و رونالدو، کاملا قطع شده است، افزود که رئیس باشگاه رئال مادرید، فروش ستاره پرتغالی 33 ساله را بهترین زمان برای فراهم کردن پول خرید نیمار از پاری‌سن ژرمن می‌داند.

  پرز پیشتر قول داده بود که حقوق سالانه رونالدو را بیشتر از مسی بکند. رئیس باشگاه رئال مادرید در ژوئن 2017، پس از دیدار فینال این تیم در برابر یوونتوس، به صراحت گفته بود که حقوق رونالدو را افزایش خواهد داد اما هیچگاه اقدام به این کار نکرد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران