.
.
.

انفجار در افغانستان؛ پنج کشته و 9 زخمی برجای گذاشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

در نتیجه یک حمله انفجاری امروز جمعه 20 آوریل در ولایت ننگرهار در شرق افغانستان پنج غیرنظامی کشته شدند و 9 غیرنظامی دیگر زخم برداشتند.

به گزارش منابع خبری افغانستان؛ حضرت حسین مشرقیوال، سخنگوی فرماندهی پولیس ولایت ننگرهار با تایید این خبر گفت، یک موتر حامل غیرنظامیان در ولسوالی "هسکه مینه" این ولایت با ماین کنار جاده ای برخورد کرد که در نتیجه پنج نفر به شمول چهار مرد و یک کودک کشته شدند و نٌه نفر دیگر زخمی گردیدند.

مشرقیوال افزود، این رویداد بامداد امروز جمعه در ساحه "دپ پایین" ولسوالی هسکه مینه ولایت ننگرهار در شرق افغانستان رخ داد. تا کنون هیچ گروهی مسئولیت این رویداد را به عهده نگرفته است.

قابل ذکر است که دو محافظ امنیتی یک مرکز ثبت نام رأی دهندگان شب گذشته در حوزه پنجم امنیتی شهر جلال آباد مرکز ولایت ننگرهار نیز کشته شدند.

پلیس ننگرهار با تایید این خبر گفته است، این دو محافظ امنیتی از سوی افراد مسلح ناشناس کشته شده اند و تلاش پولیس برای دستگیری آنها جریان دارد.

ولایت ننگرهار در شرق افغانستان یکی از ولایت های نا امن به شمار می رود که جنگجویان وابسته به گروه های طالبان و داعش در شماری از ولسوالی های آن ولایت فعالیت دارند.