دونالد ترامپ افغان در آرزوی دیدار با دونالد ترامپ امریکا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ افغان در این روزها سوژه رسانه‌های اجتماعی در افغانستان گردیده و بیشتر کاربران افغان عکس‌های او را دست بدست می‌کنند.

خبرگزاری "ای اف پی" گزارش داده، دونالد ترامپ افغان در ولایت دایکندی یکی از محروم‌ترین ولایت‌های افغانستان، قبل از این که دونالد ترامپ امریکایی رییس جمهوری ایالات متحده شود به دنیا آمده و اکنون در کابل پایتخت این کشور زندگی می‌کند.

اسدالله پویا پدر دونالد ترامپ افغان می‌گوید، دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا یکی از تأثیرگذارترین فرد در نزدگی‌اش بوده به همین دلیل نام یکی از فرزندانش را دونالد ترامپ گذاشته است.

پویا افزود، دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا یکی از موفق‌ترین فرد در زمینه اقتصاد و تجارت در سطح جهان می‌باشد.

اسدالله پویا پدر دونالد ترامپ افغان گفت، همیشه کتاب‌های دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا را می‌خوانده و از رازهای موفقیت او در زمینه تجارت الگو گرفته‌است.

پدر دونالد ترامپ افغان می‌گوید، آرزو دارد تا دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا را از نزدیک ملاقات کند و پسرش در آینده مثل او (دونالد ترامپ) در زندگی‌اش موفق شود.

او گفت: "تلاش دارم تا پسرم در آینده مانند دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا یکی از موفق‌ترین و تأثیرگذارترین انسان در جامعه گردد".

وی با اشاره به تهدیدهایی که بعد از گذاشتن این اسم روی پسرش با آن روبه‌رو شده گفت: "حتی برخی از همسایه‌گان از ما خواستند از این جا برویم، وقتی از خانه بیرون می‌روم احساس تهدید می‌کنم".

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید