.
.
.

یک عضو پارلمان افغانستان: مسلمیار رییس مجلس سنا در امور پارلمان مداخله نکند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

"رمضان بشردوست" عضو پارلمان افغانستان در نشست روز دوشنبه 25 سپتامبر 2017، گفت که فضل‌هادی مسلمیار رییس مجلس سنا این کشور در هوتل انترکانتیننتال مهمانی مجلل برای نامزد وزرای جدید و نمایندگان ترتیب کرده است، او از رییس مجلس سنا خواست تا در امور مجلس نمایندگان مداخله نکند.

این عضو مجلس نمایندگان یا پارلمان افغانستان گفت: "فضل‌هادی مسلمیار، عبدالقادر زازی منشی مجلس، میرویس یاسینی و امیرخان یار در چند شب گذشته در هوتل انترکانتیننتال مهمانی مجلل برای نامزد وزرا ترتیب دادند و نمایندگان دیگر را نیز دعوت کردند".

به گزارش خبرگزاری "جمهور"، رمضان بشردوست در این نشست گفت: " باید یک هیات تعیین شود تا از میزبانان بپرسد که این مصارف را از پول شخصی شان انجام داده اند یا از پول بیت المال، وقتی سخنان برخی نمایندگان را در مجلس می شنوم فکر می‌کنم خداوند بالای مردم ما لطف کرده و تمام فرشته‌های دنیا را در مجلس افغانستان راه داده است".

وی در ادامه گفت:" این نمایندگان در حالی مهمانی‌های مجلل را برگزار می‌کنند که پسران و دختران جوان افغانستان نان و کچالو برای خوردن پیدا نمی‌کنند".

قبل از این نیز هر بار که نامزد وزیران جدید به پارلمان افغانستان معرفی شده‌اند، انتقادها در باره معامله برخی نمایندگان پارلمان با نامزد وزرای جدید کابینه این کشور شده است.