فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مسلمیار: میرداد نجرابی با اتهام بستن به من در تلاش مشهور شدن است

  منبع: دبی.العربیه، فارسی

  مجلس سنای افغانستان، روز یک‌شنبه 16 جولای 2017، از پارلمان این کشور خواست تا اظهارات غیرمسئولانه "میرداد نجرابی" نماینده پارلمان را در مورد رییس مجلس سنا بررسی کند.

  میرداد نجرابی عضو پارلمان افغانستان چندی پیش رییس مجلس سنای افغانستان را به واسطه شدن برای رهایی افراد مشکوک که قصد ورود به پارلمان این کشور را داشتند متهم کرده و گفته بود "موضوع امنیت پارلمان خیلی جدی است، فضل هادی مسلمیار رئیس مجلس سنا بدون این‌که از این افراد تحقیقات صورت گیرد برای رهایی آنان واسطه شده است".

  هفته گذشته روز چهارشنبه 5 جولای 2017، افرادی به نام یکی از وکیل می خواستند وارد پارلمان افغانستان شوند اما در دروازه ورودی دستگیر شدند ولی وکیل مورد نظر موضوع را رد کرد و گفت باید این‌ها مورد پیگرد قرار گیرند.
  به گزارش خبرگزاری "شفقنا افغانستان"، فضل‌هادی مسلمیار رییس مجلس سنای افغانستان، در نشست روز یک‌شنبه اتهامات وارده از سوی

  "میرداد نجرابی" نماینده پارلمان را بی‌بنیاد خواند و گفت "برخی اعضای شورای ملی با چنین اظهارات در تلاش مشهور شدن در میان هواداران‌شان اند، برادر میرداد نجرابی تا هنوز به اتهام اختطاف در زندان است، هیئتی باید موظف شود تا ادعاهای نجرابی را بررسی کند".
  هیئت اداری پارلمان افغانستان گفت، تا هنوز هیچ سندی به دست نیامده که نشان دهنده حمایت رئیس مجلس سنا از افراد مشکوک باشد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران