.
.
.

معاش و امتیازات صبغت‌الله مجددی از سوی مشرانو‌جرگه افغانستان قطع شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مشرانو جرگه افغانستان، در نشست روز سه‌شنبه 23 می 2017، معاش و امتیازات صبغت الله مجددی و محافظانش را قطع کرد.

چندی قبل یکی از خبرگزاری‌های افغانستان به اسم "پژواک" در گزارشی نوشته بود که صبغت الله مجددی یکی از رهبران جهادی افغانستان از سوی مشرانو جرگه این کشور در حالی 23 میلیون افغانی (پول افغانستان) معاش و امتیازات دریافت می‌کند که او مدت طولانی در این شورا و حتی افغانستان حضور نداشته است.

به گزارش خبرگزاری "پژواک"، ولسی جرگه افغانستان در نشست روز سه‌شنبه 23 می 2017، معاش و امتیازات صبغت الله مجددی و محافظانش را قطع کرد.

"فضل هادى مسلميار" رييس مشرانو جرگه، در این نشست گفته است "صبغت الله مجددى در هفت سال گذشته 12 بار استعفاى داده است، اين استعفا را هم در زمان رياست جمهورى حامد کرزى و هم در حکومت وحدت ملى به رؤساى جمهور پيشکش کرده، اما از سوى رؤساى جمهور پذيرفته نشده و در این مدت معاش وی پرداخت می‌شد"

رییس مشرانو جرگه اعلام کرد که بعد از اين معاش و امتيازات صبغت الله مجددى، محافظان، راننده و دستيار او را قطع مى‌کند.

بر اساس این گزارش، این معاش و امتیازات در هفت سال گذشته، به صبغت الله مجددى و چهار محافظ، يک راننده و يک دستیار او، پرداخت شده است در صورت که او در این مدت در شورا حضور نداشته است.

صبغت الله مجددی یکی از رهبران جهادی افغانستان است، وی در سه پست دولتی ایفای وظیفه نموده و در این جریان 12 بار استعفا داده است.