.
.
.

فلم جدید انجلینا جولی در مورد دختری افغان در دوره طالبان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

فلم جدید انجلینا جولی، هنرمند مشهور امریکا، داستان یک دختر افغان را در دوره طالبان به تصویر کشیده است. این فلم انیمیشن «نان آور» نام دارد.

به گزارش خبرگزاری "طلوع نیوز"، این فلم داستان یک دختر افغان به نام پروانه است، پروانه در دوره طالبان موهایش را قطع می‌کند و قیافه‌اش را هم‌چون پسر تغییر می‌دهد تا بتواند نان‌آور خانواده‌اش باشد، زیرا بر بنیاد داستان این فلم، پدرش از سوی طالبان زندانی شده است.

بر اساس این گزارش، انجلینا جولی در مورد این فلم گفته است "من افتخار می‌کنم که بخشی از این فلم زیبا با این موضوع بسیار مهم هستم."
"میلیون‌ها دختر در جهان مجبور اند که پیش از وقت‌شان بزرگ شوند تا بتوانند برای خانواده‌هایشان کار کنند آن هم در شرایط خیلی دشوار، من امیدوارم این فلم بتواند مخاطب گستره‌تر داشته باشد."

این فلم که قرار است تا پایان سال 2017 به بازار بیاید از سوی یک شرکت فلم سازی ساخته شده است که پیش از این فلم‌هایش نامزد جایزه اسکار بوده است.

پیش از این نیز فلم هایی در هالیوود در مورد جنگ‌های داخلی افغانستان، ورود نظامیان امریکا به افغانستان و زندگی مردم افغانستان در دوران رژیم طالبان ساخته شده است.