فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • کشته شدن بیش از ۱۰ جنگجوی داعش در ولايت ننگرهار

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  مقامات امنیتی قول اردوی ۲۰۱ سیلاب روز یکشنبه اعلام کردند که نیروی هوایی افغانستان در مربوطات دره مامند ولسوالی اچین این ولایت مواضع داعش را هدف قرار داده است.

  به گزارش بخدی طیاره‌های نظامیان کشور در مربوطات دره مامند ولسوالی اچین این ولایت مواضع داعش را هدف قرار داده است. طیاره های نظامیان کشور در مربوطات دره مامند ولسوالی اچین این ولایت مواضع داعش را هدف قرار داده است.

  دفتر مطبوعاتی قول اردو ۲۰۱ سیلاب با نشر خبرنامه ی نوشته است که در این عملیات بیش از ۱۰ جنگجوی موسوم به گروه دولت اسلامی (داعش) کشته شده اند.

  در خبرنامه آمده است که عملیات طیاره‌های نظامیان افغانستان ناوقت روز گذشته بالای مواضع جنگجویان داعش حمله کرده که نتیجه ۱۷ جنگجوی داعش کشته و ۲ تن دیگر آنان زخمی شده اند.

  قول اردوی ۲۰۱ سیلاب گفته است حملات هوایی به هدف نابودی و سرکوب کردن افراد داعش در مربوطات این ولسوالی دره مامند انجام شده است.

  در خبرنامه آمده است که در نتیجه این حملات هوایی به غیرنظامیان و ساکنان محل هیچ‌ آسیبی نرسیده است.

  گفته شده در نتیجه حمله هوایی که در قریه نری اوبه از مربوطات ولسوالی هسکه مینه این ولایت انجام شده ۴ عضو داعش کشته و ۲ تن دیگر آنان زخمی شدند.

  همچنان در نتیجه حملات هوایی نظامیان در قریه مامند خور از مربوطات ولسوالی اچین نیز ۱۳ عضو داعش کشته شده اند.

  گفتنی است که ولایت ننگرهار در شرق کشور از ولایت های هم مرز با پاکستان است که جنگجویان داعش در برخی از مناطق آن حضور دارند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران