سومین فصل لیگ برتر فوتبال افغانستان آغاز می شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سومین فصل لیگ برتر فوتبال افغانستان قرار است امروز پنجشنبه 28 اوت 2014 ساعت 3 بعد ازظهر به وقت کابل آغاز گردد.

به گزارش العربیه، یوسف کارگر، معاون فدراسیون فوتبال افغانستان گفت، این رقابت ها امروز پنجشنبه با همکاری مالی شرکت مخابراتی "روشن" در کابل آغاز میگردد.

قراراست تیم های شاهین آسمایی و اباسین صپی امروز پنجشنبه به مصاف هم بروند و سومین فصل لیگ برتر فوتبال افغانستان با آغاز این بازی رسماً افتتاح گردد.

کارگر افزود، تلاش های زیاد وجود دارد که درسال آینده این رقابت های فوتبال ازطرف شب برگزار گردد.

ازسوی دیگر، شفیق گوهری، کمیشنر لیگ برتر فوتبال افغانستان یکی از دلایل پیشرفت فوتبال افغانستان را به برگزاری رقابت های لیگ برتر پیوند داده گفت:"فوتبال افغانستان در دو سال گذشته توانسته افتخارات زیادی را کسب کند."

تیم ملی فوتبال افغانستان سال گذشته توانست عنوان قهرمانی رقابت های جام ملت های جنوب آسیا را به دست بیاورد.

از سوی دیگر، فدراسیون فوتبال افغانستان در سال گذشته میلادی نیز یکی از پنج جایزه اصلی که همه ساله از سوی فیفا توزیع می شود را بدست آورد.

لیگ برتر امسال زیر ذره بین مربیان درجه اول آسیا

فدراسیون فوتبال افغانستان اعلام کرده است که این مسابقات هفته سه روز(پنجشنبه، جمعه و شنبه) برگزار میگردد و این بازی ازسوی مربیان افغان و خارجی بصورت جدی و تخصصی مدیریت و نظارت می شود.

مسئولان فدراسیون این کشور گفته اند که در این فصل لیگ برتر، هشت تیم شرکت کرده اند و ازسوی مربیان درجه اول آسیا از کشورهای تاجیکستان و ازبکستان مدیریت می شود.

دو فصل لیگ برتر فوتبال افغانستان در دوسال گذشته ازسوی رسانه ها و دوستداران فوتبال بگونه چشم¬گیر استقبال شد که تیم های طوفان هریرود از غرب افغانستان و شاهین آسمایی از مرکز از جمله تیم های بودند که در دو فصل لیگ برتر این کشور قهرمان این مسابقات شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید