مخالفان مسلح با چادر زنانه به پاسگاه پلیس افغان حمله کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مقام های ولایت لغمان افغانستان روز چهارشنبه 21 مه 2014 اعلام کردند گروهی از مخالفان مسلح دولت با استفاد از چادر زنانه بر یک پاسگاه امنیتی پلیس این ولایت حمله کردند.

دفتر مطبوعاتی ولایت لغمان روز چهارشنبه با انتشار خبرنامه ای نوشت:" در حمله گروهی از مخالفان مسلح بر پوسته(پاسگاه) امنیتی در منطقه موسوم به بسرام، در مسیر راه الینگار- مهترلام، چهار پلیس محلی کشته شده اند."

دراین خبرنامه آمده است که مخالفان مسلح پس از حمله به پاسگاه پلیس با نیروهای امنیتی افغان درگیر شدند.

براساس این خبرنامه، تاهنوز آمار دقیق از تلفات مخالفان مسلح دولت خبری در دست نیست، اما تلفات سنگینی به مخالفان مسلح دولت وارد شده است.

در واقعه ای دیگر مقام های ولایت زابل امروز چهارشنبه تایید کردند که گروه طالبان هفت سرباز پلیس افغان را در این ولایت کشتند.

غلام جیلانی فراهی، آمر امنیت فرماندهی پلیس ولایت زابل گفت، هفت سرباز پلیس 16 روز پیش به اسارت طالبان درآمده بودند اجساد آنها پیدا شده اند.

براثر انفجاری صبح امروز چهارشنبه در ولسوالی پشتون کوت ولایت فاریاب، یک نفر کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند.

عبدالستار بارز، معاون والی فاریاب گفت:"انفجار در منطقه موسوم تخته بازار از مربوطات ولسوالی پشتون کوت رخ داده است."

با آغاز عملیات بهاری طالبان موسوم به "خیبر" در افغانستان میزان ناامنی در شماری از ولایت های این کشور نیز افزایش یافته است.

در تازه ترین مورد گروه طالبان ولسوالی یمگان ولایت بدخشان را تصرف کرد و درحال حاضر درگیری میان طالبان و ارتش افغان به شدت جریان دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید