دو طالب پاکستانی پیش از تجاوز به یک دختر افغان کشته شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

منابع امنیتی در ولایت غزنی افغانستان روز یکشنبه 11 مه 2014 اعلام کردند که باشندگان ولسوالی قره باغ در ولایت غزنی دو طالب پاکستانی را که قصد تجاوز به دختری افغان را داشتند به قتل رساندند.

یک منبع امنیتی در ولایت غزنی که نخواست نامش فاش شود، گفت، دو طالب پاکستانی بنام های "خالد" و "نور" که در صدد تجاوز به یک دختر افغانی بودند پیش از ارتکاب جرم کشته شدند.

این منبع افزود، این دو طالب در ولسوالی قره باغ واقع در ولایت غزنی وارد منزل یک خانواده شده بودند که باشندگان محل این دو طالب پاکستانی را دستگیر و درجا به قتل رساندند.

براساس گزارش رسانه های افغانی، این منبع امنیتی علاوه کرد که این دو طالب پاکستانی قصد داشتند به دختر مردی بنام عبدالله در روستای "گرده پسان" ولسوالی قره باغ غزنی تجاوز کنند.

این اولین بار است که دو طالب پاکستانی به جرم تجاوز جنسی در ولایت غزنی افغانستان به قتل رسیده اند.

ولسوالی قره باغ از جمله ولسوالی های ناامن ولایت غزنی است که مخالفان مسلح دولت به خصوص گروه های وابسته به طالبان در شماری از روستاهای این ولسوالی حضور گسترده دارند.

منابع اطلاعاتی افغانستان، سازمان های اطلاعاتی پاکستان را متهم می کنند که به این کشور تروریست می فرستند تا این کشور موفق نشود صلح و امنیت را برقرار کند.

پاکستان، افغانستان را منطقه نفوذ خود می داند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید