فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • حمله انتحاری به یکی از دفاتر وزارت داخله افغانستان 4 پلیس را کشت

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  یک مهاجم انتحاری بعد ازظهر روز چهارشنبه 2 آوریل 2014 مواد منفجره همراه خود را در یکی از دفاتر وزارت داخله(کشور) افغانستان منفجر کرد.

  براساس گزارش العربیه.نت، صدیق صدیقی سخنگوی وزارت داخله افغانستان گفت، فرد مهاجم انتحاری هنگام ورود به این دفتر شناسایی و سپس مواد منفجره همراه خود را منفجر کرد.

  صدیقی افزود، در این حمله انتحاری چهار پلیس کشته شده اند اما این جزئیات نهایی نیست.

  وزارت داخله افغانستان با انتشار خبرنامه ای نوشته است: "یک شخص انتحار کننده با استفاده از یونیفورم (لباس) نظامی که خود را در جمع مراجعین جا زده بود حوالی 2:30 بعد از ظهر امروز(چهارشنبه) خود را در دروازه ورودی وزارت امور داخله(کشور) منفجر ساخت که در نتیجه تعدادی از منسوبان پلیس مجروح گردیده است."

  تاکنون فرد و یا گروهی مسئولیت این رویداد را به عهده نگرفته است.

  این در حالیست که کابل و ولایت های افغانستان جهت برگزاری انتخابات تحت تدابیر شدید امنیتی قرار دارد و مقام های امنیتی افغانستان بیش از 17 هزار از نیروهای امنیتی را بمنظور تأمین امنیت انتخابات در کابل و ولایت های این کشور موظف کرده اند.

  قرار است تا سه روز دیگر انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی افغانستان رسماً آغاز گردد و امروز چهارشنبه آخرین روز پیکارهای انتخاباتی برای نامزدان ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی افغانستان است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران