استقلال تاجیکستان شگفتی 2021 لیگ قهرمانان آسیا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته و بامداد امروز چهارشنبه 28 آوریل 2021 با چهار دیدار به پایان رسید.

در گروه A این رقابت‌ها، تیم استقلال دوشنبه شگفتی ساز مرحله گروهی توانست با تک گل دقیقه 96 علیشهر جلیلوف، الشباب الاهلی دبی را شکست دهد و صدر جدول را از الهلال پس بگیرد.

شاگردان لوچنکو با این پیروزی 10 امتیازی شدند وبالاتر از الهلال سعودی قرار گرفتند و حالا فقط یک قدم تا صعود تاریخی خود به مرحله بعدی فاصله داشته باشند.

استقلال دوشنبه در صورت پیروزی مقابل آلمالیق ازبکستان در بازی آخر، با توجه به پیروزی در بازی مستقیم مقابل الهلال پرافتخارترین تیم این مسابقات، می تواند به عنوان تیم صدرنشین جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کند.

در دیگر دیدار این گروه الهلال موفق شد با نتیجه 3-0 آلمالیق ازبکستان را شکست دهد. گل‌های الهلال را لوسیانو وییتو (39)، بافتمبی گومیس (47) و یاسر الشرهانی (58) به ثمر رساندند.

الهلال با این پیروزی 10 امتیازی شد و با توجه به شکست در بازی مستقیم پایین‌تر از استقلال دوشنبه در جایگاه دوم گروه اول این رقابت‌ها قرار گرفت.

اما در دیگر دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم استقلال و الاهلی سعودی از گروه C این مسابقات، بامداد امروز در شهر جده به مصاف هم دیگر رفتند که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دیگر مسابقه این گروه، الشرطه عراق موفق شد با نتیجه 2-1 الدوحیل قطر را با گل های امجد عطوان (3) و محمد داوود (85) شکست دهد.

هر سه تیم استقلال تهران، الدوحیل قطر و الاهلی سعودی 8 امتیازی هستند، اما استقلال با توجه به تفاضل گل بهتر صدر جدول را پس گرفت و دو تیم الدوحیل و الاهلی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند و الشرطه العراق نیز با 3 امتیاز قعرنشین این گروه باقی ماند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید