ویدیو؛ ضرب و شتم داور مسابقه بسکتبال دختران توسط تماشاگران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

داور مسابقه بسکتبال دختران در باشگاه ورزشی «پیسرس اتلتیک سنتر»، در شهر وستفیلد ایالت ایندیانا در آمریکا، پس از گرفتن یک خطای فنی برای یکی از تیم‌های مسابقه مورد هجوم و ضرب و شتم تماشاگران قرار گرفت.

ویدیوی ضرب و شتم داور مسابقه بسکتبال دختران توسط تعدادی از تماشاگران طی ساعات گذشته به صورت گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های بین‌المللی منتشر شد.

این دعوای فیزیکی که در آن داور مسابقه مورد خشونت دسته‌جمعی قرار گرفت، زمانی شروع شد که او با مربی تیم مسابقه بر سر داوری‌اش به مشاجره لفظی پرداخت و سپس با دخالت تماشاگران به ضرب و شتم او منتهی شد.

به گزارش روزنامه «ایندیانا پلیس»، در لحظات پایانی مرحله اول مسابقه، داور یک خطای فنی برای تیم Baylor گرفت. مربی این تیم که خطای گرفته شده را قبول نداشت با داور وارد مشاجره و درگیری لفظی شد. سپس شماری از تماشاگران هوادار این تیم وارد زمین شده و او را زیر ضربات مشت و لگد گرفتند.

این روزنامه نوشت، دعوای فیزیکی زمانی شروع شد که یک تماشاگر با تلفن همراه از داور فیلمبرداری می‌کرد. این تماشاگر به داور توهین کرد و چند ثانیه بعد، داور با هجوم شماری از تماشاگران دیگر مواجه شد.

تصاویر ویدیویی، شخص دیگری را نشان می‌دهند که ناگهان وارد مشاجره می‌شود، برخی تلاش کردند درگیری را خاتمه دهند اما تلاش آنها بی‌نتیجه ماند و داور پس از چند ضربه مشت و لگد نقش زمین شد.

پلیس شهر هنوز در حال تحقیق درباره این حادثه است. طبق گفته پلیس کسی که به عنوان تماشاگر وارد مشاجره شد در واقع پدر یکی از بازیکنان تیم است که داور برای او خطای فنی گرفته بود. او پس از توهین به داور و سر و صدا باعث تشویق تماشاگران به حمله دسته جمعی به داور شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید