چگونه تصاویر «جف بزوس» و معشوقه‌اش لو رفت؟

این رسوایی باعث شد، جف بزوس به ازدواج 25 ساله با همسرش، پایان دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

به گزارش روزنامه بریتانیایی «دیلی میل»، دادگاه ایالات متحده آمریکا اسنادی را ارائه داد که نشان می‎دهد، همسر سابق «لورن سانچز»، منبع اصلی نشر تصاویر روابط او با «جف بزوس»، میلیاردر آمریکایی است.

روزنامه «نشنال انکوایرر»، تصاویری که رابطه «بزوس» و معشوقه‌اش «لورین سانچز»، مجری تلویزیون را برملا می‌کند، منتشر کرد.

طبق گزارش این روزنامه، تصاویر به دو سال پیش، زمانی که لورین هنوز از «پاتریک وایتسل»، بازیگر هالیوود طلاق نگرفته بود، باز می‌گردد.

روزنامه آمریکایی «تابلوئید»، در آن زمان ادعا کرد، «مایکل سانچز»، برادر «لورن»، متن پیام‌های خصوصی و عکس‌های «بزوس» و معشوقش را منتشر کرده است. این رسوایی باعث شد، جف بزوس به ازدواج 25 ساله با همسرش «مک کنزی اسکات»، پایان دهد.

جف بزوس و لورین سانچز

طبق گزارش روزنامه «دیلی بیست»، اسناد دادگاه شامل اظهارات «نیکولاس تزیما هاتزیف استاتیو»، خبرنگار روزنامه «نشنال انکوایرر» بود. خبرنگار «نشنال انکوایرر»، در دادگاه اعتراف کرد که «پاتریک وایتسل»، شوهر سابق «لورین سانچز»، کسی بود که رابطه میلیاردر آمریکایی با لورین را کشف کرد و برای افشای این رابطه به رسانه‎ها رفت تا از این رسوایی در روند دادرسی طلاق بدون تحمل هزینه یا غرامت به نفع خود استفاده کند.

شهادت «هاتزیف استاتیو» در دادگاه آمریکا در چارچوب بازجویی برای مشخص کردن منبع نشر تصاویر و همچنین به عنوان بخشی از دادخواست «مایکل سانچز»، برادر معشوقه بنیانگذار آمازون، علیه شرکت «AMI»، که روزنامه «نشنال انکوایرر» زیر نظر آن است، صورت گرفته است.

«مایکل سانچز»، روزنامه «نشنال انکوایرر» را به افترا و دروغگویی علیه خود متهم کرد. زیرا به گفته او این روزنامه به دروغ ادعا کرده بود که منبع اصلی نشر عکس‎ها و پیامک‌های میان لورین و بزوس، «مایک سانچز» است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید