ویدیو و تصوير؛ نانسی عجرم عنوان محبوب‌ترین هنرمند عرب را کسب کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مجله جهانی فوربس، نانسی عجرم، خواننده پرآوازه لبنانی را به عنوان محبوب‌ترین هنرمند دنیای عرب معرفی کرد.

سایت لبنانی «الفن» (elfann.com)، که اخبار هنرمندان را منتشر می‌کند، روز پنجشنبه 8 آوریل نوشت، تحقیقات جدیدی که مجله فوربس برای ارزیابی جایگاه هنرمندان مختلف جهان از طریق بررسی فالورهای هنرمندان در همه شبکه‌های اجتماعی انجام می‌گیرد، نشان داد که نانسی عجرم خواننده زیباروی و خوش‌صدای لبنانی از اين نظر از همه هنرمندان عرب پیشی گرفت.

نانسى عجرم
نانسى عجرم

فوربس در گزارش خود تاکید کرد، ترانه‌های نانسی عجرم در میان لیست ترانه‌های دیگر خوانندگان عرب، محبوب‌ترین، پرطرفدارترین و بالاترین تعداد شنونده، در برنامه‌های موسیقی شبکه‌های اجتماعی را داشته‌ است.

مجله فوربس در سال جاری به بررسی لیست 50 ستاره مشهور از ستارگان موسیقی جهان عرب از خواننده تا گروه ارکستر پرداخته و خوانندگانی که در سال 2020 بیشترین شنونده‌ها را در شبکه‌های اجتماعی و دیگر سکوهای رسانه‌ای در خاورمیانه و شمال آفریقا داشته‌اند را برای هواداران موسیقی و هنر مشخص کرد.

نانسى عجرم
نانسى عجرم

طبق لیست فوربس نانسی عجرم با 48.14 میلیون بازدیده کننده یا شنونده، إليسا با 43.48، عمرو ذياب با 30.26 ، نجوى كرم با 26.58، اصالة نصری با 22.61، أحلام شمس با 21.5 ، حسين الجسمي با 21.1، كاظم الساهر با 19.69 ، راغب علامة با 13.05، و جورج وسوف با 9.61 میلیون بازدید کننده در فهرست محبوب‌ترین خوانندگان عرب قرار گرفتند.

در این لیست 20 هنرمند مصری، 12 هنرمند لبنانی به عنوان بزرگترین شرکت کنندگان حضور داشتند.

نانسى عجرم
نانسى عجرم

اردن نیز یک شرکت کننده به نام «ادهم نابلسی» داشت که تنها شرکت کننده از اردن بود و از میان 10 خواننده برتر عرب در موسیقی رپ، «بلطی»، خواننده تونسی، بیشترین بازدید کننده را در شبکه یوتیوب داشت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید