مرگ آزاده نامداری با مصرف بیش از 100 قرص‌ اعصاب و روان‌

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

علت جان باختن آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون ایران که مرگ پرابهامی داشت، مشخص شد، این زن 36 ساله بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف بیش از 100 قرص، جانش را از دست داد.

بر اساس گزارش «همشهری آنلاین»، یکشنبه 4 آوریل 2021، کارشناسان پزشکی قانونی به بازپرس جنایی اعلام کردند که علت مرگ آزاده نامداری، مصرف بیش از 100 قرص‌ اعصاب و روان‌ بوده است.

بر اساس این گزارش، بررسی‌ها نشان داد که این مجری سابق تلویزیون ایران، با خرید مقدار زیادی دارو، اقدام به مصرف بیش از 100 عدد از آنها کرده و در نهایت نیز جانش را از دست داد.

پیش از این، به جز خودکشی، فرضیه‌های دیگری مانند «قتل» و «مسمومیت در اثر زیاده‌روی ناآگاهانه در مصرف قرص» به عنوان علت مرگ این مجری سابق مطرح شده بود.

گفتنی است، آزاده نامداری دو بار ازدواج کرده بود و هر بار حاشیه‌های زیادی برایش ایجاد شد اما دوستان نزدیکش از ناراحتی او پس از ممنوع‌التصویری‌اش خبر دادند که به نظر می‌آید او را وادار به مصرف قرص‌ اعصاب و روان‌ کرده بود.

شاهین صمدپور از مجریان تلویزیون ایران، در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به مرگ آزاده نامداری با اشاره به اینکه ایجاد ارتباط دوباره با مردم به مهمترین دغدغه نامداری تبدیل شده بود گفت که او سعی داشت با انجام مصاحبه‌ای بار دیگر خود را به مردم نزدیک کند.

نامداری، پس از انتشار عکس و فیلم‌هایش توسط فردی ناشناس در شبکه‌های اجتماعی که او را بدون پوشش سر و در حال نوشیدن آب‌جو نشان می‌داد، ممنوع‌التصویر شد.

پس از آن او یک برنامه اینترنتی راه‌اندازی کرد تا بتواند مجری‌گری را ادامه دهد اما مجوز این برنامه نیز پس از مدتی لغو شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید