عزم راسخ نیمار برای بازگشت به بارسلونا

نیمار دوباره با مسی در بارسلونا بازی خواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نیمار ستاره برزیلی پاری‌سن ژرمن، عزم خود را برای بازگشت به بارسلونا راسخ کرده و به همین منظور، مذاکرات خود را با تیم فعلی خود متوقف کرد.

نیمار که بین سال‌های 2013 تا 2017 در بارسلونا بازی می‌کرد، برای بازگشت به بارسلونا مذاکرات برای تمدید قرارداد با باشگاه پاریسی را به حالت تعلیق درآورده است، چون تصمیم گرفته به بارسلونا برگردد. او که در دوران حضور در بارسا با لیونل مسی آرژانتینی، هم‌بازی بود و حالا می‌خواهد بار دیگر کنار او قرار بگیرد.

نیمار در تابستان 2017، با لغو قراردادش با بارسلونا و با دریافت مبلغ 222 میلیون یورو، ناگهان از بارسلونا به پاری سن ژرمن رفت که این اقدام او در آن زمان جنجال زیادی به پا کرد.

روزنامه «آرا» در نسخه روز یکشنبه 4 آوریل 2021، گزارش کرد که نیمار متقاعد شده، لیونل مسی در بارسلونا تا زمان پایان قراردادش با این باشگاه در تابستان سال آینده در این تیم باقی می‌ماند به همین دلیل، نیمار تصمیم گرفته مذاکراتش با پاری سن ژرمن را برای تمدید قرارداد متوقف کند تا بتواند بار دیگر کنار هم‌بازی سابق خود قرار بگیرد.

روزنامه کاتالان در ادامه گزارش کرد که نیمار به نزدیکان خوان لاپورتا، رئیس جدید باشگاه، گفته که آماده است با توجه به بحران مالی که باشگاه را درگیر کرده، خواسته‌های مالی خود را کاهش دهد.

آندره کوری، مدیر برنامه سابق نیمار نیز پیش از این به نشریه آرژانتینی El Litoral اعلام کرد: «مسی بارسلونا را ترک نخواهد کرد و نیمار هم دوباره با مسی در بارسلونا بازی خواهد کرد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید