تماشاگران در فینال جام لیگ بریتانیا به ورزشگاه می‌روند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مجوز ورود 8 هزار تماشاگر به ورزشگاه ویمبلی در دیدار نهایی لیگ بریتانیا بین منچسترسیتی و تاتنهام صادر شد، تا شرایط حضور پرشمارتر تماشاگران در دیگر ورزشگاه‌ها و دیگر مسابقات ورزشی در سایه انتشار گسترده ویروس کرونا بررسی شود.

دولت بریتانیا روز یکشنبه 4 آوریل 2021، اعلام کرد که در آزمایشی با هدف اجازه بازگشت تماشاگران به ورزشگاهها، به 8 هزار هوادار اجازه می‌دهد در فینال لیگ حرفه‌ای فوتبال بریتانیا بین منچسترسیتی و تاتنهام در ورزشگاه حاضر شوند.

این مسابقه در تاریخ 25 آوریل در ورزشگاه معروف «ویمبلی» لندن برگزار می‌شود، این دیدار قرار بود در تاریخ 28 فوریه برگزار شود اما به امید بهبود شرایط سلامتی و بازگشت هواداران به تعویق افتاده بود.

منچسترسیتی طی بیانیه‌ای در این باره گفت: «وزارت فرهنگ، اطلاعات و ورزش به عنوان آزمایشی در برنامه تحقیقاتی دولت انگلیس، به حضور 8000 هوادار چراغ سبز نشان داده است».

بلیط ورود به ورزشگاه، در دسترس هواداران دو تیم، ساکنان منطقه نزدیک ورزشگاه و کارکنان بهداشت قرار خواهد گرفت.

از این تجربه و سایر تجربیات در مسابقات مشابه، از جمله فینال جام کنفدراسیون، برای تعیین امکان اجازه حضور تعداد زیادی از افراد در مکان‌های بسته بدون رعایت قوانین فاصله اجتماعی استفاده خواهد شد.

این در حالی است که تصمیم گرفته شد که در 18 آوریل، 4 هزار هوادار در نیمه نهایی جام حذفی بین لسترسیتی و ساوت‌همپتون حضور یابند، در حالیکه توافق شده که 21 هزار نفر در مسابقه نهایی این مسابقات در 15 مه شرکت کنند. این مسابقات در ورزشگاه «ویمبلی» برگزار می‌شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید