اعلام حمایت کامل پادشاه سعودی و ولی‌عهدش از اقدامات پادشاه اردن

ملک عبدالله دوم از حمایت خادم حرمین شریفین و ولی‌عهد تشکر کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ملک سلمان بن عبدالعزیز و شاهزاده محمد بن سلمان، پادشاه و ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی، در تماس‌های جداگانه با ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن، و ولی‌عهد این کشور، حمایت کامل خود از هر اقدامی که برای حفظ ثبات و امنیت کشور انجام می‌دهد اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری «واس»، خبرگزاری رسمی سعودی، ملک سلمان در این تماس بر همبستگی کامل کشور با اردن و حمایت از همه اقداماتی که پادشاه این کشور برای حمایت از امنیت و ثبات کشورش انجام می‌دهد، تاکید و برای این کشور تحت رهبری ملک عبدالله خیر، امنیت و ثبات آرزو کرد.

پادشاه اردن هم صمیمانه از خادم الحرمین الشریفین برای حمایت و پشتیبانی او از اردن و همچنین برای موضع سعودی در قبال این کشور و حمایت‌های همه جانبه‌اش تشکر کرد.

شاهزاده محمد بن سلمان، نائب رئیس شورای وزیران، ولی‌عهد و وزیر دفاع سعودی هم در تماسی تلفنی با پادشاه اردن از همه اقداماتی که پادشاه این کشور برای حمایت از امنیت و ثبات کشورش انجام می‌دهد، تاکید و برای این کشور تحت رهبری ملک عبدالله خیر، امنیت و ثبات آرزو کرد.
پادشاه اردن هم صمیمانه از ولی‌عهد سعودی برای حمایت و پشتیبانی او از اردن و همچنین برای موضع سعودی در قبال این کشور و حمایت‌های همه جانبه‌اش تشکر کرد.
ولی‌عهد سعودی همچنین در تماس با شاهزاده الحسین بن عبدالله، ولی‌عهد اردن از «همبستگی کامل سعودی با کشور برادر اردن و حمایتش از همه اقداماتی که ملک عبدالله دوم برای محافظت از امنیت و ثبات کشورش» انجام می‌دهد، تاکید و برای این کشور پیشرفت و ثبات آرزو کرد.

ولی‌عهد اردن نیز از شاهزاده محمد بن سلمان برای حمایت سعودی از اردن و امنیت و ثبات این کشور تشکر کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید