یورگن کلوپ از پیوستن فیرمینو به تیم لیورپول و ادامه غیبت هندرسون خبر داد

فیرمینو به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه زانو سه دیدار اخیر لیورپول را از دست داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سرمربی لیورپول، روز جمعه 2 آوریل 2021 اعلام کرد انتظار می‌رود مهاجم تیمش روبرتو فیرمینو روز شنبه 3 آوریل در دیدار مقابل آرسنال به تیم ملحق شود، در حالیکه کاپیتان جردن هندرسون در این بازی همچنان غایب است.

فیرمینو که در این فصل 6 گل به ثمر رساند و پنج موقعیت گلزنی در لیگ ایجاد کرد، سه دیدار اخیر لیورپول را به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه زانو از دست داد، در حالیکه هندرسون نیز از اواخر فوریه پس از جراحی مفصل ران در هیچ مسابقه‌ای بازی نکرد.

یورگن کلوپ، سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر بریتانیا، جمعه 2 آوریل 2021، پیش از دیدار آرسنال که قرار است فردا در لندن برگزار شود، به خبرنگاران گفت که نمی‌داند هندرسون و ویرجیل ون دایک مدافع هلندی چه زمانی می‌توانند به تیم ملحق شوند. ون دایک از اکتبر گذشته به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه زانو از میادین دور بود.

سرمربی تیم لیورپول در ادامه اعلام کرد: «بابی فیرمینو بازگشت. هیچ تصوری از مسابقات قهرمانی اروپا ندارم. جردن (هندرسون) فعلا نیست. او نمی‌تواند در تمرینات آموزشی شرکت کند. مطمئنا تمرینات در روزها یا هفته‌های آینده آغاز می‌شوند».

این مربی آلمانی تاکید کرد که نمی‌خواهد هیچکدام از بازیکنان تیم ملی بریتانیا را از بازی این تیم مقابل هلند محروم کند و افزود: «تصمیم‌گیری برای تیم‌های ملی خارج از اختیارات من است».

قرار است دو تیم لیورپول و آرسنال که به ترتیب در رده هفتم و نهم جدول لیگ برتر بریتانیا قرار دارند، فردا شنبه 3 آوریل 2021 رودرروی هم قرار گیرند. این مسابقه در استادیوم امارات در لندن برگزار می‌شود، در حالیکه لیورپول از سال 2016 در این زمین به پیروزی نرسیده است.

کلوپ درباره این تقابل گفت: «این رویارویی دشوار است، اما برای آرسنال نیز دشوار خواهد بود. ما باید با تمام توان بجنگیم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید