ایهیناچوی نیجریه‌ای دو فصل دیگر در لسترسیتی می‌ماند

ملی‌پوش نیجریه‌ای قرارداد جدیدی با لستر سیتی امضا کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کلچی ایهیناچو، ملی‌پوش نیجریه‌ای که در آگوست 2017 از منچسترسیتی به لسترسیتی پیوست، قرارداد جدیدی را با این تیم تا پایان فصل 24-2023 امضا کرد.

ایهیناچو که در این فصل 12 گل به ثمر رساند، روز شنبه 3 آوریل 2021 به وب‌سایت باشگاه لسترسیتی گفت: «من نمی‌توانم احساسم را بیان کنم، هیجان‌زده هستم، لحظه بسیار خوبی است و خوشحالم که لسترسیتی قرارداد جدیدی با من امضا کرد. اینجا همه چیز بسیار خوب بوده است. بسیاری از مردم اینجا آدم‌های خوبی هستند، اینجا بودن بسیار عالی بوده. اینجا مثل یک خانواده است. من از بودن در اینجا خوشحالم و امیدوارم بتوانم سال‌های بیشتری اینجا بمانم».

این بازیکن 24 ساله در چهار بازی قبلی خود هفت گل به ثمر رسانده است. پنج گل او در ماه مارس، از جمله هت‌تریک در برابر شفیلدیونایتد بود که به او کمک کرد تا جایزه بهترین بازیکن ماه لیگ برتر را از آن خود کند. او مجموعا در 117 بازی برای لستر 32 گل به ثمر رسانده است.

برندان راجرز، سرمربی لسترسیتی درباره ایهیناچو به «اسکای اسپرت» گفت: «او فوق‌العاده است. من برای او خوشحالم زیرا او یک فرد باوجدان، صادق است و همانطور که می‌بینید، یک بازیکن بسیار بااستعداد است. همه بچه‌ها او را دوست دارند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید