میلان و اینتر جریمه دعوای ابراهیموویچ و لوکاکو را می‌پردازند

مبلغ جریمه میلان و اینتر به امور خیریه اختصاص می یابد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در پی مشاجره جنجالی زلاتان ابراهیموویچ و روملو لوکاکو در دیدار دو تیم آث میلان و اینترمیلان در چارچوب کوپا ایتالیا که در اواخر ماه ژانویه رخ داد، دو باشگاه میلان و اینتر پذیرفتند که جریمه‌ای که در این رابطه توسط دادگاه تعیین می‌شود را پرداخت کنند.

دو باشگاه آ.ث میلان و اینترمیلان، در بیانیه مشترکی که روز پنج‌شنبه اول آوریل 2021 منتشر شد، اعلام کردند «آنچه اتفاق افتاده با اصول مشترک بازی جوانمردانه مطابقت ندارد» و متعهد شدند که مبلغ جریمه را که هنوز توسط دادگاه تعیین نشده و قرار است برای امور خیریه اختصاص یابد را پرداخت کنند.

اینتر که شنبه 3 آوریل 2021 مهمان بولونیا است، با 65 امتیاز صدرنشین سری A است و سعی می‌کند عنوان قهرمانی را برای اولین بار پس از سال 2010 به دست آورد، این در حالی است که در همین روز، تیم همسایه‌اش میلان، میزبان سمپدوریا است و با اختلاف 6 امتیاز در مکان دوم قرار دارد.

مشاجره ابراهیموویچ و لوکاکو، دو هم‌تیمی سابق در منچستریونایتد، طی مسابقه «دربی» در مرحله یک چهارم نهایی جام داخلی در ورزشگاه «سن سیرو» رخ داد.

این بازی در تاریخ 26 ژانویه 2021، برگزار شد که جنجال زیادی به پا کرد. در این درگیری اگرچه بازیکنان دو تیم به سرعت مداخله کردند تا اختلاف را خاتمه دهند اما ابراهیموویچ بر شدت آن افزود و با مهاجم بلژیکی مشاجره لفظی کرده و سعی کرد با سر به او ضربه بزند و این امر باعث شد با کارت زرد جریمه شود. این بازیکن کارت زرد دوم را در نیمه بعدی دریافت کرد و از زمین اخراج شد، در حالیکه تک گل بازی و تیم میلان را تا آن لحظه به ثمر رسانده بود.

پس از آن، به لطف یک ضربه پنالتی که تیم اینترمیلان به دست آورد آن هم توسط لوکاکو، بازی مساوی شد و در نهایت کریستین اریکسن که در دقیقه 88 وارد زمین شده بود گل پیروزی را به ثمر رساند تا اینتر به نیمه نهایی صعود کند.

دادگاه ورزش ایتالیا پس از اتهام «رفتار غیرورزشی» در زمین، دو مهاجم را از انجام یک بازی محروم کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید