مصدومیت راموس؛ ضربه سنگین به رئال مادرید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سرخیو راموس، بازیکن تیم ملی اسپانیا، در دقایق پایانی دیدار برابر کوزوو، دچار مصدومیت شد و به همین علت این بازیکن تیم رئال مادرید در دیدار مقابل لیورپول حضور نخواهد داشت.

باشگاه رئال مادرید، روز پنج‌شنبه 1 آوریل 2021 اعلام کرد که کاپیتان سرخیو راموس از ناحیه پا آسیب دیده است، این بازیکن در دیدار تیم ملی اسپانیا مقابل کوزوو در دقیقه 86 مصدوم و از زمین خارج شد. روز گذشته، این دیدار، با برتری 3-1 اسپانیا مقابل کوزوو در چارچوب مقدماتی جام جهانی 2022 به پایان رسید.

با این پیشامد، مشارکت راموس برابر لیورپول در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در روز سه‌شنبه هفته آینده دور از انتظار است. همچنین حضور او در دیدار حساس مقابل بارسلونا در روز دهم آوریل نیز با شک و تردید همراه خواهد بود.

باشگاه رئال مادرید در بیانیه خود در این باره اعلام کرد: «پس از انجام آزمایشات، تایید شد كه سرخیو راموس، كاپیتان ما، از ناحیه پای چپ آسیب دیده است».

راموس 35 ساله که تا پایان این فصل با رئال قرارداد دارد، در ژانویه تحت عمل جراحی زانو قرار گرفت و 10 بازی را از دست داد. باشگاه رئال، مدت غیبت راموس را اعلام نکرد، در حالیکه گزارش‌ها حاکی از آن است که این بازیکن کهنه‌کار ممکن است تا یک ماه از میادین دور باشد.

پیش از این محمد صلاح ستاره مصری لیورپول که توسط راموس دچار مصدومیت شده، گفته بود در بازی لیورپول و رئال مادرید قصد ندارد از او انتقام بگیرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید