بایرن مونیخ ارلینگ هالند را نمی‌خرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی بایرن مونیخ پنج‌شنبه 1 آوریل 2021 اعلام کرد که این باشگاه قصد به خدمت گرفتن ارلینگ هالند، مهاجم نروژی بورسیا دورتمند و جایگزینی او روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی خود را ندارد.

در حالیکه این روزها هالند به هدف باشگاه‌های برتر اروپا تبدیل شده، بایرن مونیخ اعلام کرد که در نظر ندارد او را جذب کرده و به جای روبرت لواندوفسکی به کار گیرد.

«بیلد»، مشهورترین روزنامه آلمان، در مورد شایعات احتمال انتقال هالند از بوروسیا دورتموند به تیم بایران از رومنیگه سوال کرد و وی پاسخ داد: «این شایعات از کجا آمده است؟ فقط تاکید می‌کنم که ما در حال حاضر بهترین بازیکن جهان را در این پست داریم. رابرت لواندوفسکی تا سال 2023 با ما قرارداد دارد. من مطمئن هستم که به لطف حرفه‌ای بودن لواندوفسکی، تمرینی که دارد و تلاشش در حفظ تناسب اندام، احتمال پایان او در تیم ما، دور است».

هالند از زمان پیوستن به دورتمند در سال 2020 بسیار موفق عمل کرده و توانسته در لیگ قهرمانان اروپا در 20 بازی، 20 گل به ثمر برساند. این موضوع بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را واداشته تا در پی جذب این ستاره نروژی باشند.

دورتموند در صورت عدم موفقیت در رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده، ممکن است مجبور شود اجازه دهد هالند تیم را ترک کند. این تیم در حال حاضر در رده پنجم لیگ این کشور قرار دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید