ويدیو؛ گربه‌ای که توله بیمارش را به بیمارستان برد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مهر مادری، تنها به انسان‌ها محدود نمی‌شود، بلکه این ویژگی در حیوانات نیز بارها برای انسان‌ها به نمایش گذاشته شده است.

روزنامه بریتانیایی «دیلی میل»، تصاویر ویدیویی از گربه‌ای در ترکیه را در حالی که توله تازه متولد شده بیمار خود را با دهان حمل کرده و برای کمک پزشکی به بیمارستان می‌برد، منتشر کرد. این گربه پس از ورود به بیمارستان قلب‌های زیادی از شاهدان این صحنه را به درد آورد.

طبق گزارش این روزنامه، تصاویری ویدئویی در بیمارستانی در منطقه کاراباگلار در ازمیر، غرب ترکیه، نشان می‌دهد که گربه وارد بیمارستان می‌شود و توله‌ بیمار خود را در دهان حمل می‌کرد.

در این ویدئو، دیده می‌شود که مردم مسیر را برای این گربه در راهروی بیمارستان باز می‌کنند و از همدیگر می‌خواهند که مانع راه او و توله‌اش نشوند.
این توله گربه از عفونت چشم رنج می‌برد و دیگر نمی‌توانست چشم خود را باز کند.

پس از معاینه این توله گربه، پزشکان و پرستاران دریافتند که این حیوان به عفونت چشم مبتلا شده است. پس از مشاوره، یک کلینیک دامپزشکی برای کمک به درمان آن گربه وارد عمل شد.

در همین حال، برای گربه مادر که در جستجوی درمان توله تازه متولد شده خود به بیمارستان آمده بود، غذا و آب فراهم شد.

یکی از پرستاران این بیمارستان گفت: «امروز صبح هنگامی که پذیرایی از بیماران را شروع کردیم، گربه مادر در حالی که توله خود را حمل می‌کرد ظاهر شد. او کمک می‌خواست و مدت‌ها بود که «میو میو» می‌کرد. ما شوکه شده بودیم.»

پرستار افزود: «ما با دامپزشکان مشورت کردیم و داروها را طبق دستور پزشک دادیم. وقتی گربه پس از مدت کوتاهی چشم‌های خود را باز کرد، بسیار خوشحال شدیم».

گربه
بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید