وبسایت رسمی ترامپ برای ارتباط با حامیانش راه اندازی شد

دفتر ترامپ: هواداران رئیس جمهوری سابق آمریکا پیام‌های خود را از طریق وبسایت ارسال کنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا و ملانیا ترامپ ، بانوی اول سابق ایالات متحده، روز سه شنبه 30 مارس، از راه اندازی یک وبسایت رسمی ، خبر دادند.
وبسایت ترامپ و همسرش با هدف برقراری ارتباط و مشارکت دادن هواداران‌شان در رویدادها، ارسال پیام و سایر خدمات اطلاع رسانی، طراحی و راه‌اندازی شده است.

دفتر رئیس جمهوری سابق آمریکا، شامگاه دوشنبه به وقت ایالات متحده، در بیانیه کوتاهی خبر از راه اندازی «وبسایت رسمی» چهل و پنجمین رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، خبر داد.

در این بیانیه کوتاه رئیس جمهوری سابق آمریکا و همسرش، اظهار داشتتند که آنها « به استمرار روحیه بالای مردم آمریکا افتخار کرده و برای پیشرفت ایالات متحده با مردم این کشور در تماس خواهند ماند».

این وبسایت «45office.com» نسبتاً کوچک، دارای صفحه‌ای با خلاصه‌ای از عملکرد دونالد ترامپ در زمان حضورش در کاخ سفید و صفحه دیگری برای طرفداران او است. هواداران ترامپ از طریق این وبسایت می‌توانند به رئیس جمهوری سابق پیام تبریک و سایر خدمات ارسال کنند.

در صفحه اصلی این وبسایت آمده است: «رئیس جمهوری سابق آمریکا از طریق این جایگاه و موقعیت، یاری خستگی ناپذیر برای مردان و زنان زحمتکش کشور بزرگ ما با هدف احقاق حقوق آنها در داشتن زندگی شرافتمندانه، رفاه، امنیت و صلح باقی خواهد ماند.

این تلاش‌های رئیس جمهوری سابق آمریکا در راستای ادامه حضور در اذهان عمومی مردم آمریکا و ادامه فعالیت سیاسی در رسانه انجام می‌گیرد.

حمله هواداران ترامپ به کنگره

پس از رویداد 6 ژانویه، که طی آن معترضان هوادار ترامپ وارد کنگره آمریکا در واشینگتن شدند، توئیتر و فیس‌بوک به دلیل آنچه «تحریک به خشونت» از سوی ترامپ توصیف کردند؛ حساب‌های شخصی او را در این دو شبکه اجتماعی بستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید