تصویری؛ اعتراف مرد شماره یک روسیه به سقوط از اسب

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، که در گذشته بارها با سینه برهنه سوار بر اسب ظاهر شده و همواره خود را اسب‌سواری ماهر معرفی کرده بود، اخیرا اعتراف کرد که یک بار هنگام اسب سواری از پشت اسب سقوط کرده است.

ولادیمیر پوتین 68 ساله، که به مدت بیست سال پست‌های نخست وزیری و ریاست جمهوری روسیه را برعهده دارد، طی سال‌های گذشته با انتشار مجموعه‌ای از تصاویر، سعی در نشان دادن چهره‌ای ورزشکار و قدرتمند از خود داشته است.

یکی از این تصاویر پوتین را در حالی که در آب‌های زیرصفر درجه شنا می‌کرد، نشان می‌داد. او در عکس دیگری در حالی که رقبای خود را در ورزش تکواندو شکست می داد، ظاهر شد. پوتین یک بار هم در حالیکه یک ببر را در جنگل رها می‌کرد، ظاهر شد.

ولادیمیر پوتین

رئیس جمهور روسیه، روز جمعه 26 مارس، در مصاحبه با خبرگزاری «تاس» گفت: «یک بار در حالی که از من عکس می‌گرفتند و در حال تمرین بودم، اسب ناگهان جلوی یک مانع متوقف شد و من از پشت اسب به زمین افتادم و به معنای واقعی کلمه سقوط کردم.»

پوتین البته در مورد زمان وقوع این اتفاق چیزی نگفت اما اظهار داشت که خیلی راحت سقوط کرده و ازعکاس خواسته است که عکس را پاک نکند.

او گفت، برای اولین بار از عکاس شنیدم که گفت: «بلافاصله آن صحنه را پاک می‌کند».

«کرملین» بندرت در مورد سلامتی یا حوادثی که برای پوتین اتفاق می‌افتد، صحبت می‌کند.

در سال 2012، خبرهایی درباره اینکه پوتین دچار کمردرد شده، منتشر شد. در آن زمان الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهوری بلاروس، گفت: «این اتفاق در نتیجه یک بازی تکواندو برای پوتین افتاده است.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید