رونمایی «Dior» از مدهای جدید ماه رمضان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

طراح مد، کریستین دیور، از مجموعه طرح‌های جدید خود برای ماه رمضان شامل لباس، زیورآلات و جواهرات، رونمایی کرد. مجموعه جدید «Gold Dior»، با الهام از تصاویر عکسبرداری شده از مناطق بیابانی دبی طراحی شده است.

ماریا گراتسیا کیوری، طراح مجموعه‌های ایتالیایی دیور با ارائه این مد جدید تلاش کرد تا طرح‌های نمادین را با نمونه‌های ظریف که با طلا زینت داده شده است، ارائه دهد.

این طرح‌های جدید برای فصل بهار و تابستان 2021، که شامل انواع لباس‎ از قبیل دامن‌های جدید، ژاکت (Dior Palto)، تی‌شرت (J'Adior 8) پالتو، از پارچه تور و ابریشم با رنگ‎های متنوع تشکیل شده است.

طرح‌های دیور

بخشی از مجموعه طرح‌های دیور که مخصوصا برای جهان عرب در نظر گرفته شده شامل، کیف‌هایی با رنگ‌های ملایم مانند کیف Dior Book Tote، کیف Lady Dior، کیف Saddle، کیف Dior Caro و کیف لوازم آرایشی DiorTravel ، کفش ‎هایDway ، Walk'n'Dior ، J'Adior پشت باز و کفش‌های پارچه ‎ای Granville، است.

اما درباره زیور آلآت و جواهرات پیشرفته، روسری، دستبند و کمربندهای متنوع که هر کدام از این زیورآلات و جواهرت امضای کریستین دیور را دارند. به طور انحصاری از اول آوریل در فروشگاه‌های موقت دیور در خاورمیانه از جمله ریاض، پایتخت سعودی برای فروش عرضه می‌شوند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید