کی‌جانا هوور: ترک لیورپول بهترین کاری بود که انجام دادم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کی جانا هوور، مدافع 19 ساله درباره انتقالش از لیورپول به مالینیو در ماه سپتامبر گفت که این بهترین کاری بود که برای حرفه خود انجام داده است.

این بازیکن جوان 19 ساله در مصاحبه اختصاصی با وب‌سایت ورزشی گل، گفت: «گاهی اوقات احساس پیری می‌کنم. سال‌ها به سرعت گذشت، اما من هنوز جوان هستم و می‌دانم که چیزهای بیشتری پیش رو دارم».

این بازیکن نخستین بازی حرفه‌ای خود را در بازی رفت مرحله سوم جام حذفی در ژانویه 2019، برای لیورپول انجام داد وقتی که تنها 16 سال و 354 روز از عمرش را سپری کرده بود.

هوور در تابستان 2018 به مرسی ساید منتقل شد، او در چهار بازی حضور داشت و یک گل در جام کارابائو به ثمر رساند. او که قادر به بازی در پست دفاع راست و دفاع میانی بود، توسط کلوپ و کادر فنی به عنوان یک بازیکن توانا شناخته شد.

آخرین حضور هوور در تیم بزرگسالان لیورپول، فوریه سال گذشته، در یک بازی جام حذفی مقابل شروزبری تاون در آنفیلد بود.

چند هفته بعد او در واتفورد نیمکت‌نشین بود، بنابراین تابستان سال گذشته وقتی فرصت پیوستن او به باشگاه ولورهمپتون فراهم شد، از آن استفاده کرد. در این موقع، هنوز دو سال از قراردادش در لیورپول باقی مانده بود، اما او می‌خواست در تیم اصلی حضور بیشتری داشته باشد که با توجه به حضور بازیکنان برجسته در تیم لیورپول این امکان برای او مهیا نشد.

هوور درباره تصمیم خود برای جدایی از لیورپول گفت: «تصمیم آسانی نبود، اما خیلی هم سخت نبود. فکر می‌کنم در حال حاضر این بهترین تصمیم برای حرفه من بود، لیورپول هنوز هم تیم فوق‌العاده‌ای است، شاید بهترین دفاع را در جهان داشته باشد، بنابراین نفوذ در این تیم برای من واقعا سخت بود».

او پیوستن به تیم جدید را «ایده‌ای خوب» خواند و افزود: «من واقعا در ترکیب تیم درگیر می‌شوم، بازیکن اصلی هستم و این همان چیزی بود که انتظار داشتم، اما می‌دانم که هنوز هم می‌توانم بهتر از این عمل کنم. تا حالا که فصل اول حضورم در این تیم خوب بود».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید