ویدیو؛ حمله زن برهنه به مجری مشهور تلویزیون رومانی در برنامه زنده

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

روز جمعه 19 مارس تلویزیون رومانی شاهد لحظاتی وحشتناک بود. این لحظات وحشتناک هنگامی اتفاق افتاد که مجری مشهور کانال رومانیایی «آنتن 1» حین اجرای زنده مورد حمله زنی برهنه قرار گرفت.

این زن برهنه در حالی که سنگ‌ بزرگی در دست داشت، «میرلا وائیدا» مجری مشهور کانال رومانیایی «آنتن 1» را مورد حمله قرار داد. میرلا که مشغول اجرای برنامه زنده بود از مشاهده این زن که کاملا برهنه وارد استودیو شده بود، متعجب شد. زن برهنه به محض ورود به سنگ را به سمت ستاره تلویزیونی رومانیایی پرتاب کرد. اما میرلا توانست به سرعت خود را به عقب بکشد تا سنگ به او برخورد نکند.

طبق آنچه در تصاویر ویدئویی می‌بینیم، کارگردان استودیو وقتی متوجه حمله این زن برهنه شد، خود را سریع به او رساند و کنترل اوضاع را به دست گرفت.

این صحنه تلویزیونی طی 24 ساعت گذشته به صورت گسترده‌ای در رسانه‎های جهان پخش شده است. وقتی نیروهای پلیس به استودیو رسیدند، زن مهاجم فریاد می‌کشید و از تمایل خود برای کشتن مجری برنامه خبر می‌داد. تحقیقات مقدماتی آشکار ساخت که كه او توانسته از در پشتی ساختمان استودیو مخفیانه به داخل استودیو برود و همانجا لباس خود را درآورد و به میرلا حمله‌ور شود.

زن مهاجم که «مگدالینا سربان» نام دارد، سپس توسط پلیس بازداشت و به دلیل رفتار غیر طبیعی به بیمارستان بخش اعصاب و روان بخارست، پایتخت رومانی انتقال داده شد.

طبق گزارش سایت «Delfi» او 4 سال پیش نیز زنی را در ایستگاه مترو به جلوی قطار هل داده بود و پس از آن برای مدتی در یک تیمارستان بستری شده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید