سرمربی تیم ملی پرتغال: انتقادات تاثیری بر رونالدو ندارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فرناندو سانتوس اعلام کرد که انتقادات از کریستیانو رونالدو هیچ تأثیری در روحیه این مهاجم ندارد و او روز چهارشنبه صد در صد آماده بازی است و همه تلاش خود را در تیم ملی برابر آذربایجان در چارچوب بازی‌های مقدماتی جام جهانی، به کار می‌گیرد.

پس از آنکه ستاره پرتغالی باعث شد تیم یونتوس در تورین مقابل پورتو گل بخورد، مورد انتقادات شدیدی قرار گرفت، این اشتباه رونالدو، حذف تیم یوونتوس از مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را در پی داشت.

گل سرنوشت‌ساز پورتو که برای رونالدو دردسرساز شد، از روی ضربه ایستگاهی شکل گرفت، وقتی رونالدو در دیوار دفاع تیم خود ایستاده بود، شوت بازیکن پورتو، باعث عبور توپ از میان پای او شد و پس از آن توپ در دروازه یونتوس جای گرفت.

روزنامه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» با تیتر «خیانتِ رونالدو»، در صفحه اول خود، از این مهاجم یوونتوس به شدت انتقاد کرد.

بر اساس گزارش «رویترز»، سرمربی تیم ملی پرتغال گفت: «وقتی کریستیانو در تیم ملی است، همیشه با همان اشتیاق و میل همیشگی می‌آید، او همیشه وقتی در تیم ملی است صد در صد تلاش خود را می‌کند. فکر نمی‌کنم فعلا مشکلی در روحیه او وجود داشته باشد».

به تازگی، رسانه‌های اسپانیا اخباری درباره بازگشت رونالدو به رئال مادرید منتشر کردند. این بازیکن، تیم رئال مادرید را در سال 2018 با پیوستن به یوونتوس، ترک کرد.
سانتوس در ادامه گفت که خوشحال خواهد شد در مورد آینده رونالدو با او صحبت کند.
سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال افزود: «من در سطح شخصی به کریستیانو مشاوره می‌دهم. من از 18 سالگی مربی او بودم و رابطه قوی داشتیم. ما زیاد با هم حرف می‌زنیم، اما این حرفها دوستانه است ما در واقع رابطه مربی و بازیکن نداریم اما وقتی او در تیم ملی است فرق می‌کند. اگر او از من مشاوره بخواهد، نظرم را به او می‌گویم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید