سرخوردگی استونز به علت محرومیت از حضور در تیم ملی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جان استونز، مدافع منچسترسیتی اعلام کرد از اینکه نمی‌تواند در تیم ملی بریتانیا به علت دوری 16 ماهه از میادین فوتبال، حاضر شود احساس سرخوردگی می‌کند، اما تلاش می‌کند روحیه خود را حفظ کند تا بتواند به بازی برگردد.

بر اساس گزارش «رویترز»، استونز در سال 2019، سی و نهمین و آخرین بازی ملی خود را مقابل مونته‌نگرو انجام داد، پس از درخشش او در بازی‌های داخلی، قبل از انجام سه بازی تیم ملی بریتانیا مقابل سن مارینو، آلبانی و لهستان، در چارچوب مقدماتی جام جهانی 2022، که قرار است طی این ماه برگزار شوند، این بازیکن، مورد توجه گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی بریتانیا قرار گرفت.

استونز گفت: «این دشواری بزرگی است. من فکر می‌کنم هر کس دیگری هم جای من بود، چنین احساسی به او دست می‌داد، تماشای مسابقات از خانه سخت است. هر کسی در چنین موقعیتی باشد به این علت که نمی‌تواند کمکی کند، احساس درماندگی می‌کند اما من از این اتفاق به عنوان انگیزه‌ای برای پیشرفت استفاده می‌کنم، وقتی دعوت‌ به تیم ملی را دریافت کردم، انگیزه بالایی برای بازگشت به دست آوردم.»

استونز به همراه هم‌تیمی‌های دیگر خود، کایل واکر، فیل فودن و رحیم استرلینگ، در این فصل با تلاش مداوم، سهم مهمی در سیتی برای کسب چهار عنوان قهرمانی، داشتند.

گفتنی است، تیم ملی بریتانیا روز پنجشنبه در مرحله مقدماتی جام جهانی، در بازی‌های گروهی، با سان مارینو بازی می‌کند، سه روز بعد از این مسابقه به مصاف آلبانی می‌رود و سپس در 31 مارس، رو در روی لهستان قرار می‌گیرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید