ویدیو؛ کشته شدن بیش از 30 شبه نظامی حوثی در حمله ناکام به مأرب

اقدام مجدد شبه‌نظامیان حوثی به گلوله‌باران اردوگاه‌های آوارگان جنگی در مأرب

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شبه نظامیان حوثی کودتاگر مورد حمایت ایران دوشنبه 22 مارس 2021 در مقابل آتش نیروهای ارتش یمن و جنگنده‌های ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن در جبهه‌های نبرد در غرب استان مأرب متحمل تلفات جانی و خسارت‌های مادی سنگینی شدند.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی ارتش یمن، نیروهای ارتش این کشور موفق شدند حملات شبه‌نظامیان حوثی را در جبهه‌های هیلان و المشجح را در هم بشکنند.
بنا به این گزارش درگیری‌های میان ارتش یمن با پشتیبانی هوایی ائتلاف عربی و شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران در این محورهای عملیاتی منجر به کشته شدن بیش از 30 تن و مجروح شدن دهها نفر دیگر از عناصر شبه‌نظامی حوثی شد.

ستاد اطلاع‌رسانی ارتش یمن افزود که شبه‌نظامیان حوثی همچنین زیر گلوله‌باران توپخانه‌ای نیروهای ارتش یمن که تجمع‌های پراکنده حوثی‌ها در غرب استان مأرب را هدف قرار داد، متحمل تلفات و خسارت‌های مادی شدند.

ارتش ملي يمن ىر مارب

در همین راستا جنگنده‌های ائتلاف 5 خودرو نظامی، دو خودرو زرهی و یک نفربر شبه‌نظامیان حوثی را منهدم کردند که همه سرنشینان آنها کشته شدند.

شایان ذکر است بنا به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی ارتش یمن، شبه‌نظامیان تروریست حوثی به دنبال شکست نظامی در جبهه‌های مختلف نبرد از مواضع استقرار خود در غرب استان مارب مجددا دست به گلوله‌باران اردوگاههای آوارگان جنگی در شهر مأرب زدند.

در همین راستا ستاد اطلاع‌رسانی ارتش یمن ویدیوئی را منتشر کرد که بمباران‌های هوایی دقیق جنگنده‌های ائتلاف علیه مواضع، تجمعات و جنگ‌افزارهای شبه‌نظامیان حوثی در غرب استان مأرب را نشان می‌دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید