مایکروسافت برای رفع مشکل چاپگرها در ویندوز 10 به‌روزرسانی جدید منتشر کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شرکت مایکروسافت برای حل مشکلاتی که در نتیجه انتشار به‌روزرسانی‌های پیشین در ویندوز 10 و به ویژه در زمینه چاپگرها به وجود آمده بود، به‌‌روزرسانی‌های جدید منتشر کرد.

شرکت مایکروسافت پیش از این در 9 مارس 2021، مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های روتین را برای سیستم عامل ویندوز 10 منتشر کرد اما پس از انتشار این ‌روزرسانی‌ها، کاربران این شرکت از وجود اشکالاتی از قبیل ناپدید شدن بخش گرافیک و پدیدار شدن صفحه آبی به جای آن خبر دادند.

به روزرسانی برای رفع مشکلات صفحه آبی در تاریخ 15 مارس ارائه شد، اما این شرکت به‌روزرسانی جدیدتری هم برای رفع مشکلات چاپی دیگر را منتشر کرد. مایکروسافت در این نسخه جدید سعی شده مشکلات ناخواسته‌ای که زمینه چاپ ویندوز 10، پس از انتشار به‌روزرسانی 9 مارس ایجاد شد، حل شوند.

در سال 2021 کماکان مشتریان کافی شامل افراد و شرکت‌ها وجود دارد که اقدام به خرید چاپگر کنند و از این رو مایکروسافت می‌کوشد هرچه سریع‌تر مشکلات چاپ در ویندوز را برطرف کرده و مانع وخیم‌تر شدن اوضاع شود.

به‌روزرسانی‌های دو هفته گذشته سیستم عامل ویندوز 10 مشکلات متعددی برای کاربران به وجود آورده و عملکرد سیستم‌های کامیپوتری و چاپگرهای آنها را مختل کرده است.

به‌روزرسانی‌های 15 مارس قرار بود مشکل صفحه آبی ویندوز را حل کند اما از آن زمان گزارش‌های بیشتری در زمینه از کار افتادن کامپیوترهای دارای سیستم عامل ویندوز 10 به دلیل صفحه آبی و مشکلات مربوط به چاپگر منتشر شد.

مایکروسافت توضیح داد که دلیل این صفحه آبی، وجود مشکلاتی در برنامه‎‌های مربوط به چاپگر است. برخی کاربران هنگام چاپ تصاویر و فایل‌های متنی و غیره متوجه چاپ نشدن بخش‌هایی از این فایل‌ها شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید