Continuous Coverage

فینال «کوپا دل ری» اسپانیا برای نخستین بار بدون تماشاگر برگزار می‌شود

دیدارفینال بین تیم‌های «اتلتیک بیلبائو» و «باسکی رئال سوسیداد»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرد که فینال کوپا دل ریِ اسپانیا که از سال گذشته به تعویق افتاده، برای نخستین بار بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

پیش از این، اخباری درباره برگزاری فینال مسابقات کوپا دل ریِ اسپانیا در حضور تماشاگران با پر شدن تنها 20 تا 25 درصد از صندلی‌های ورزشگاه‌ها منتشر شد.
این دیدار قرار است ماه آینده در «سویا» بین تیم‌های «اتلتیک بیلبائو» و «باسکی رئال سوسیداد» برگزار شود. این بازی فینال باید سال گذشته برگزار می‌شد اما به علت همه‌گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد و سپس تاریخ آن به 3 آوریل موکول شد با این امید که هواداران بتوانند در این دربی حضور پیدا کنند.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال اسپانیا، امروز پنج‌شنبه 18 مارس 2021 اعلام کرد که فینال پشت درهای بسته برگزار می‌شود، با توجه به اینکه محدودیت سفر که در اسپانیا برقرار شده، باعث می‌شود هواداران محلی بیلبائو و باسکی رئال سوسیدا نتوانند در این مسابقات حاضر شوند.

در بیانیه‌ فدراسیون فوتبال اسپانیا، به هشدار وزارت بهداشت منطقه‌ای در بخش اندلس اشاره شده که وضعیت فعلی ویروس و اقدامات تعیین شده که محدودیت سفر را تضمین می‌کند، به این معنی است که حضور هوادارانی که در این منطقه زندگی نمی‌کنند امکان‌پذیر نیست.

گفتنی است، تاکنون در اسپانیا بیش از سه میلیون مورد ابتلا به کووید 19 شناسایی شده و 72565 نفر نیز جان خود را بر اثر این بیماری از دست دادند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید