رونالدو پس از شکست رکورد گلزنی پله: این پایان کار نیست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فوق ‌ستاره پرتغالی فوتبال پس از شکست رکورد گلزنی پله بازیکن برزیلی، سکوت خود را شکست و گفت که این رکودشکنی هنوز هم «پایان کار» او نیست.

وب‌سایت ورزشی گل، گزارش داد که کریستیانو رونالدو، بازیکن تیم یوونتوس پس از پشت سر گذاشتن رکورد پله در گلزنی، سکوت خود را شکست و به هوادارانش اطمینان داد که داستان او پس از رسیدن به این رکورد هنوز ادامه دارد و بهترین گلزن تاریخ فوتبال شدن «پایان کار» او نیست.

این رکورد تاریخی رونالدو پس از آن به ثبت رسید که تیم یوونتوس مقابل کالیاری در چارچوب بازی‌های سری A قرار گرفت و این بازیکن پرتغالی، یک گل در نیمه اول بازی به ثمر رساند، این موفقیت باعث شد که رونالدوی 36 ساله در تمام مسابقات به رکورد 770 گل برسد، در واقع او موفق شد رکورد 767 گل پله که 757 گل آن را در مسابقات رسمی به ثمر رسانده بود، بشکند.

این مهاجم یوونتوس در یک پست طولانی در اینستاگرام نوشت: «چند هفته گذشته پر از اخبار و آمارهایی بود که من را به عنوان بهترین گلزن جهان در تاریخ فوتبال، پس از شکست رکورد 757 گل پله در مسابقات رسمی، معرفی می‌کنند. اگرچه به خاطر این موضوع سپاسگزارم، اکنون وقت آن است که توضیح دهم چرا تا این لحظه این رکورد را تایید نکردم. تحسین همیشگی و بی‌قید و شرط من [نسبت به پله] باعث شد تا با فرض 9 گل او در تیم ایالت سائوپائولو و همچنین تک گلش برای تیم نظامی برزیل، امتیاز 767 وی را به عنوان گل‌ها در مسابقات در نظر بگیرم».

او تاکید کرد که این ماجرا هنوز هم پایان کار نیست و هنوز چیزهای زیادی برای به دست آوردن در یوونتوس و پرتغال وجود دارد!

آینده رونالدو چه چیزی در پیش دارد؟

اگرچه این بازیکن قول داد که هنوز به پایان کار حرفه‌ نرسیده و قصد دارد همچنان به درخشش خود ادامه دهد، اما دوران حضورش در یوونتوس همچنان با حدس و گمان همراه است و عملکرد ضعیف این تیم در اروپا پس از ورود رونالدو منجر به گسترش شایعاتی شد مبنی بر اینکه ممکن است به این بازیکن اجازه داده شود تیم را ترک تیم کند.

اما فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس شایعات جدایی رونالدو از تیم را تکذیب کرد و رونالدو نیز در اینستاگرام تعهد دوباره خود به باشگاه را اعلام کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید